Wakacyjny konkurs Multikina

  • Posted by Iwa
  • July 7, 2012 12:29 AM CEST
  • 0 comments
  • 1,616 views

Marzysz o tym żeby spotkać najlepsze gwiazdy filmowe? Chciałabyś spędzić z bliską Ci osobą niezapomniane chwile? Weź udział w ogólnopolskim konkursie Multikina na najlepsze zdjęcie inspirowane wakacyjnymi premierami filmowymi. Oglądając w wakacje filmy w Multikinie i będąc fanką tej sieci kin na portalu facebook.com możesz wygrać wakacje w Hollywood!

Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia inspirowanego jednym z filmów, który w wakacje będzie miał premierę w Multikinie: "Niesamowity Spider-Man", "Epoka lodowcowa 4"" Wędrówka kontynentów" w 3D, "Prometeusz" oraz "Madagaskar 3".

Wakacyjny konkurs Multikina składa się z czterech dwutygodniowych etapów i ma charakter otwarty. Będzie trwał od 6 lipca do 31 sierpnia. Jest skierowany do każdego, k to chodzi do kina na filmy i marzy o wakacjach w Hollywood. Specjalnie na potrzeby konkursu, na Fan Pageu Multikino Polska
www.facebook.com/MultikinoPolska, stworzono aplikację dzięki której można zamieszczać zdjęcia, doładowywać je gwiazdkami za pomocą kodów z biletów oraz z paragonów za zakup zestawu Coca Cola i na nie głosować. Z aplikacji mogą korzystać wszyscy fani Multikina na portalu facebook.com, którzy są zainteresowani uczestnictwem w konkursie.

Wyniki poszczególnych etapów będą ogłaszane co dwa tygodnie, w poniedziałek na stronie
www.multikino.pl oraz na Fan Pageu Multikino Polska. Ponadto co dwa tygodnie w piątek będzie pojawiło się kolejne zadanie konkursowe.

Główną nagrodą w konkursie jest wycieczka do Hollywood, a nagrodami dodatkowymi są: złote karty uprawniające do oglądania przez cały rok filmów w Multikinie za darmo, iPady, iPody oraz zestawy filmowe.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu już 6 lipca będzie można znaleźć na stronie
www.multikino.pl oraz na Fan Pageu www.facebook.com/MultikinoPolska.

0 comments