Kochajmy się jak bracia ale liczmy jak .....

 • Ech, na świecie wciąż jeszcze istnieją nieuczciwi ludzie, którzy wcale nie czują się źle z myślą, ze przez nich ktoś inny ma tarapaty… Ja właśnie jestem teraz w takich tarapatach. Oszukał mnie mój były partner. Miałam do nie go ogromne zaufanie, bo  byliśmy w związku od kilku ładnych lat. Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek się rozstaniemy. Liczyłam na to, że spędzimy ze sobą resztę życia. Niestety przeliczyłam się… Jak jeszcze byliśmy razem, to chcieliśmy kupić samochód. Wzięłam kredyt na siebie i kupiliśmy auto. A teraz co mam? Ani samochodu, ani kasy. On odszedł i oczywiście zabrał samochód, a długi zostały mi. Teraz ja spłacam raty za coś, co nawet nie należy do mnie – samochód jest na jego nazwisko. Kiedy w grę wchodzą pieniądze, sytuacja jest zawsze niesmaczna. Kilka razy próbowałam się z nim skontaktować i poprosić go, zęby wziął na siebie chociaż część tego kredytu, bo mi jest ciężko spłacać go w całości z mojej wypłaty. On mnie zbywał, a teraz nawet nie odbiera moich telefonów! Najbardziej w tej historii wkurza mnie nie tyle kwestia pieniędzy, co fakt, że człowiek, któremu ufałam bezgranicznie, po prostu oszukał mnie, i to bez żadnych skrupułów. Zastanawiam się czy nie oddać sprawy do Sądu. Nie napisałam tego wszystkiego by się nade mną litowano - nie, troche jestem sama sobie winna i dosknale zdaję sobie z tego sprawe. Opowiedziałam Wam co mi się przytrafiło bo może dzięki temu ktoraś z Was uniknie w przyszłości podobnych tarapatów. 

13 komentarzy
 • Modelka
  Modelka I jak, udało Ci się porozmawiać z jego rodziną, coś załatwić ? Chce wierzyć, że nie są to ludzie tego samego pokroju co Twój były.
  26 marca 2011
 • tinka
  tinka Wyjaśniło się coś ?
  5 kwietnia 2011
 • Paulinaaa
  Paulinaaa Nawet gdyby Ciebie nie lubili opowiedzieli się za prawem ! Super, ze masz to za sobą
  19 czerwca 2011
 • Natuska
  Natuska Kochane, dziękuję za komentarze, wsparcie i prywatne wiadomości z konkretnymi poradami. Rodzina byłego bardzo mi pomogła. Auto zostało przepisane na mnie :) Kamień spadł mi z serca. Wiecie, nie sądziłam, ze jego rodzina ( która nigdy specjalnie mnie nie l...  więcej
  19 czerwca 2011