O modzie plażowej inaczej.

 • Jak tam wakacje? :) Zainspirowana zdjęciami dodanymi wczoraj przez damasie przyszłam sobie popisać o modzie :)Jak wiedzą te które mnie znają poza jednym życiowym epizodem nigdy nie miałam problemów z wagą czy akceptacją. Mimo to, nie jestem zwolenniczką zbytniego odkrywania sie i zawsze starannie dobieram stroje na letnie wyjścia czy plażę. Mysląc o plażowaniu zazwyczaj ide w kierunkach jakie pokazuję Wam na zdjęciach niżej. Tak czuję się atrakcyjnie i komfortowo.

   

  Przy okazji tegorocznych letnich zakupów dowiedziałąm sie o modzie, nurcie który pojawił sie w plażowej modzie i powoli dociera również do nas. Chodzi o modest swimwears czyli stylizacje plażowe o dużo bardziej skromnej formie niż ta którą powszechnie panuje nad wodą. Oferta skierowana jest do kobiet i mężczyzn którzy ze względów religijnych ale nie tylko chcą zachować umiar w eksponowaniu swego ciała.

   

  Uważam, ze fajnie się stało iż ktoś wychodzi na przeciw oczekiwaniom i takich konsumentów ale mam nadzieję, ze z czasem ubrania te mniej będą przypominały poważne uniformy. Przecież nawet takie stroje mogą mieć ciekawą formę, być przewiewne i piękne. Póki co, wpisując w wyszukiwarkę frazę: modest swimwears nie znalazłam nic porywającego. 

   

  Więcej luzu panie i panowie projektujący ;)  

   

4 comments
 • Antonina and Kamila like this
 • Feniks
  Feniks Piękne te pokazane przez Ciebie stroje, koszula też wpisuje się w moje preferencje :) Chyba gdybym mogła powybrzydzać to tylko szorty wolałabym mieć dłuższe. Generalnie podejście mamy takie samo. W przypadku makijażu uważam ze mniej znaczy lepiej, w przyp...  more
  July 30, 2017 - 1 likes this
 • Sloneczko86
  Sloneczko86 Bardzo gustownie prezentuje się plażowa sukienka z majteczkami z trzeciego zdjęcia. Sama chciałabym taki komplet mieć, jesteś w stanie podpowiedzieć gdzie można ją kupić?
  July 31, 2017
 • Mojra
  Mojra Nie pamiętam już kiedy w stroju pląsałam po plaży, serio :)
  July 31, 2017
 • Motylkowa
  Motylkowa Wam też w tym roku tak ekspresowo zleciały wakacje? Za chwile pierwszy wrzesień
  August 30, 2017