Pięć lat na rolkach.

 •  

  Przez dłuższy czas nie dodawałam wpisów ale te z którymi koresponduję wiedz, że często tu wpadam. Dziś potrzebuję opinii większego grona. Dziewczyny, pięć lat temu (!!!) napisałam tu, że zaczynam jeździć na rolkach. Ta przygoda trwa do dziś. Jedni biegają, inni chodzą na aerobik a ja gdy tylko odpuszcza śnieg wskakuję w rolkowe buciki. Dzięki nim schudłam, dobrze się czuję i dobrze wyglądam. Ale, ale, ale ... Podczas jazdy na rolkach pracują niemal wszystkie partie mięśni - zarówno kończyny dolne, górne, jak również brzuch, plecy i pośladki. Te ostanie modelują się najlepiej i wygladają o niebo piękniej niż pięć lat temu i właśnie to "ale" ... dlaczego nadal są tak dalekie od tego co potrafią wypracować inne dziewczyny? Jak one ćwiczą, co robią a może po prostu to implanty? Nie chodzi mi o to by mieć wielką brazylijską pupe ( nawet takie nie za bardzo mi sie podobają) ale chciałabym mieć taką wiecie, mniej przeciętną. 

   


   

  Dziewczyny może macie jakieś doświadczenia i zechcecie się ze mną nimi podzielić? Proszę ładnie :) Dodam jeszcze tylko, że w zimie by nie obrosnąć tłuszczykiem pływam, męczę stepper i skakankę :)

7 komentarzy
 • sesnowa
  sesnowa Gdzieś tyle też się znamy :D Ja Ci nie pomogę bo na razie muszę się za siebie ostro wziąć. Całe lato mineło mi na odkładaniu ćwiczeń "na jutro" :(
  17 września 2015 - 1 lubi to
 • Marokanka
  Marokanka Chciałabym być taka konsekwentna. Gratuluję
  18 września 2015
 • Wini
  Wini Poprawiłam wygląd łydek bo na tym mi zależało i co ciekawe nie bieganiem a dobranymi przez trenera w fitness klubie specjalnymi ćwiczeniami ( np wspinanie sie na palce przy obciążeniu) Mozę jak napisała Antonina potrzeba Tobie czegoś ponad rolki, skakankę...  więcej
  18 września 2015
 • zalamka
  zalamka Rolki podobno mniej obciążają stawy niż bieganie ale najpierw trzeba się na nich nauczyć jeździć. Zawsze z zazdrością patrzę na laski śmigające na rolkach. Może w przyszłym sezonie?
  19 września 2015