Monika... przykład jak operacja plastyczne mogą odmienić dziewc

 • O Monice Pietrasińskiej zrobiło się głośno po tym, gdy skopiowała sukienkę Kelly Rowland i na premierze ambitnego serialu Miłość na bogato pokazała fotografom waginę. Okazuje się, że od lat walczyła o to, by zostać zauważoną.

  W 2006 roku została wybrana Miss Lublina oraz wice Miss Polski Nastolatek. Później poszła kilkukrotnie pod nóż i zdecydowała się robić karierę w pismach dla dorosłych. W 2010 roku Playboy wybrał ją swoją Playmate Roku.

  Zobaczcie zdjęcie Moniki sprzed zabiegów, które upodobniły ją do Natalii Siwiec pozowała wtedy z uśmiechniętym Bohdanem Łazuką za kulisami konkursu Miss Polski Nastolatek 2006.

   

  Pomijając fakt, że operacje zmieniły ją totalnie muszę przyznać, ze wygląda fajniej niż Siwiec. Brawa dla chirurgów plastycznych. naprawdę ogromne !!!

   

   

      

       

4 comments
 • Marisol
  Marisol Trudno uwierzyć ze to ta sama kobieta. Była ładna ale teraz wygląda naprawdę fenomenalnie. Mnie najbardziej zastanawiają tylko jej piękne włosy. Jak tego dokonała ???
  January 4, 2014
 • Barbi
  Barbi znane z tego, że są znane.... tylko tyle... takich jak ona są na pęczki... szczerze pisząc żaden wzór...
  January 5, 2014
 • Emka
  Emka Czy tylko mnie to brzydzi? Eh dziwny jest ten świat...
  January 5, 2014
 • Zoosia
  Zoosia Odrzucając walory intelektualne czy sposób bycia tej osóbki ( ja nic na temat ten nie mogę powiedzieć) trudno zaprzeczyć że kobieta jest piękna. Myślę że nie jest grzechem dążyć do perfekcyjnego wyglądu.
  January 6, 2014