Tylko głupcy nie zmieniają zdania :)

 • Pamiętacie jak pisałam, że myślę nad tym by otworzyć swój mały biznes, by zająć się stylizacją paznokci? Posłuchałam głosu serca i zamiast tego zaczełam kurs fryzjerski, dodatkowo robię uprawnienia na przedłużanie włosów trzema najpopularniejszymi metodami :)Przezde mną jeszcze długa droga ale to nic, najważniejsze że przestałam się zastanawiać co ze sobą zrobić. Mam racje ? Wiem, ze mam ;) Oczywiście to nie jedyny przełom w moim życiu ale o innych napisze w kolejnym wpisie bo teraz musze jeszcze powyciągać z pralki łaszki a zmęczona jestem okrutnie bo wieczorem miałam zajęcia a poźniej jeszcze wybrałam się z koleżankami na piwko. Spać !!!

  Ściskam wszystkie odwiedzające mnie dziewczyny i jak napisał Groszek zostawcie czasem jakiś ślad po tym, że byłyście :)

   

   

4 comments
 • Kamila
  Kamila Wiktorka ja przecież Ci pisałam, że praca bez przekonania wcześniej czy później zemści się. Dobrze, ze podjęłaś szkolenie w zakresie który chociaż trudniejszy to jednak zgodny z tym co chciałaś robić :)
  February 18, 2012
 • groszek305
  groszek305 Alina dobrze pisze 90% sukcesu to robić to co się lubi :))))
  pozdrawiam :*
  February 18, 2012
 • Amina
  Amina Długo będziesz się szkolić? Poszłaś na szkolenia przez UP czy sama czegoś szukałaś ? Jakimi metodami będziesz mogła przedłużać włoski? :)
  February 18, 2012
 • Oluch
  Oluch zgadzam się z dziewczynami, dzisiejsze czasy sa na tyle ciężkie,ze mało ludzi robi to co lubi ...
  pozdrawiam :)
  May 15, 2012