Ja też tak chcę...

 • Lubię żyć zgodnie z naturą i chętnie przyjażnię się z ludźmi którym z ekologią jest po drodze. Siłą rzeczy z przyjemnością obserwuję poczynania Pani Kingi, znanej dziennikarki która jest własnie w trakcie wydawania 3. edycji swojego "Ekoporadnika" a wcześniej wypuściła na rynek pozbawione zbędnych a szkodliwych dodatków kosmetyki. Wracając do książki, ma być opatrzona pięknym zdjęciem autorki w bikini. Wszystko wydaje sie być tak spójne, że chce sie sięgać po jej kosmetyki, publikacje...chce sie wiedzieć jak ona to robi ze tak fenomenalnie wygląda. Jestem zdania, ze "dobre geny" są wartościowym funadamentem ale to jak będziemy wyglądać, starzeć sie wynika z tego jak żyjemy. Co jemy, czego używamy do pieklęgnacji, jaki tryb życia prowadzimy...

3 komentarze
 • Yenika, Lenka, oraz anka lubią to
 • Yenika
  Yenika Ważna jest też świadomość, że nigdy nie jest za późno na zmiany, że efekty mogą nas naprawdę pozytywnie zaskoczyć :)
  10 kwietnia 2017
 • Tomi
  Tomi Trzeba przyznać, że K.R wygląda jak milion dolarów. Podobna mi się jej filozofia, styl, typ urody. Podziwiam też bardzo za siłę bo chyba wszyscy pamiętają jak medialny mąż odszedł do jej równie medialnej przyjaciółki.
  10 kwietnia 2017
 • Lenka
  Lenka Z takiej trochę nijakiej młodej dziennikarki stała się piękną, spełnioną kobietą. Podoba mi się jak rozmawia z ludźmi i sięgam po jej kosmetyki.
  20 kwietnia 2017