A jakie są Wasze postanowienia?

 • Jak każdy mam jakieś tam marzenia. Jak u większości z nas dają one o sobie znać właśnie teraz. Przobrażają się w postanowienia i ... niech Bóg da by się spełniły :)Oszczędzę Wam całej listy ale jeden z cel tego roku Wam pokażę ... Taki tyłek jak ten po prawej chcę mieć! Na taki już zaczęłam pracować na siłowni.

   

  Nigdy nie miałam pięknej pupinki ale sądziłam że takie po prostu mam geny. Z czasem mój tyłeczej poddał się jeszcze grawitacji i już naprawdę nie paliłam się do wystąpień w bikini na basenie czy plaży.

   

  I któregoś dnia spotkałam koleżankę. Starszą ode mnie, taką ktrej tyłek całe lata przypominał mój. I szok. Gdy zobaczyłam zarys jej pośladków a była tego dnia w sukience pomyśłałąm, że ma implanty lub jakąś bieliznę korygującą.

   

  Pare tygodni póżniej byłyśmy razem na zakupach. Mierzyła jeansy. Przekonałam się, że wariant "bielizna korygująca" odpada. Zapytałam.

   

  Gosia przyznała się, że od zawsze miałą kompleks naleśnikowatych pośladków, ze dopiero mając 40 lat z groszkiem jakiś trener powiedział jej że nie jest na straconej pozycji, ze jeszcze może być ok. I tak się zaparła, tyle potu przelała, że jest nie ok a zajebiście.

   

  Więc chcę tak i ja :)

   

   

2 comments
 • midorka and Olamola like this
 • midorka
  midorka Nad ciałem z całą pewnością w tym roku będę pracowała. Chcę też nauczyć się angielskiego. Wstyd ale nie znam
  January 6, 2020 - 1 likes this
 • Olamola
  Olamola Muszę w tym roku popracować nad organizacją czasu bo ucieka mi między palcami. Mijają kolejne dni a ja stale stoję w miejscu
  January 6, 2020