Wstęp

 • Ciągoty w kierunku pisana pamiętnika miałam od zawsze. Gdy byłam w szkole średniej powstrzymywało mnie to, że moje zapiski mogą wpaść w ręce dorosłych a dziś ... dziś bedę opowiadała tu o swoim życiu i pewnie przeczyta to wiecej osób niż te dwie/trzy z mojego domu. Słowo klucz - anonimowość :)

   

  Kim jestem?

   

  Studentką, optymistką, singielką, dwudziestotrzylatką. Mam na imię Marta :)

   

  Pierwszego sierpnia zaczynam pracę, pierwszą w moim życiu. Będę pracowała na nocnej zmianie w Mc Donalds. Restauracja jest nocą zamknięta, bedę w sekcji sprzątajacej. Mało ambitne? Może i tak ale pozwoli mi to od października godzić cały etat ze studiami. Bedę też miała umowę o pracę, ubezpieczenie i jak na moje potrzeby naprawdę przyzwoitą pensję. 

   

  W te wakacje zerwałam z chłopakiem. Tak bedzie lepiej dla nas obojga sęk w tym, że na razie tylko ja tak myślę...Nadal dzwoni, to chyba nie za dobrze że odbieram i rozmawiamy.

   

  Za kilka godzin wychodzę z rodziną na imieniny Cioci Ani. Imieniny były co prawda w tygodniu ale kolację z tej okazji przewidziano na dziś. Ciocia jest seniorką a ja od czasu gdy żyję nie opuściłam ani jednych jej imienin :)Gdy już nie byłam szkrabem którego na imprezkę przynosili na rękach rodzice, gdy zaczełam świadomie sięgać po to co na stole zakochałam się w domowej roboty cieście budyniowym. Macie takie danie, smakołyk na wspomnienie którego zaczynają wam pracować kubki smakowe? Dla mnie jest to właśnie to ciasto :)

   

  Wszystkim którzy dotrą w to miejsce życzę udanego weekendu :)   

   

9 comments
 • saniika, Zawojowa, and Motylkowa like this
 • Narcosie
  Narcosie Mam nadzieję, że będzie Ci z nami fajnie :) Pracowałam w Mc Donalds rok i zachciało mi się szukać czegoś innego, bez sensu. Miałam terminowo wypłacane wynagrodzenie, konkretny zakres obowiązków, zero problemów z wolnym na szkołę ale "poprawiłam"...  more
  July 31, 2017
 • Koralik
  Koralik Imieniny z tradycją, świetna sprawa. Rozumiem, że pytanie czy dobrze sie bawiłaś byłoby nie na miejscu :)
  July 31, 2017
 • Andrea
  Andrea Martuś, udanego pierwszego dnia w pierwszej pracy. Ty już dziś :)
  August 1, 2017
 • Motylkowa
  Motylkowa I jak? Dajesz radę na nockach? Fajną masz ekipę? Jak funkcjonujesz po takiej przepracowanej nocy? Kałdziesz się spać od razu po pracy, ile śpisz?
  August 30, 2017