Warto mieć idola ♥

 • Dobry wieczór :)

  Czy macie w życiu momenty, że nie wiecie co ze sobą zrobić? Problemy, które Was  przerastają? Sytuacje, z których nie widzicie dobrego wyjścia? Z pewnością w wielu przypadkach odpowiedź brzmiałaby "tak". Każdy ma problemy, mniejsze czy większe, trudniejsze czy łatwiejsze, ale przede wszystkim każdy z nas jest inni, jedni są silni i radzą sobie w takich sytuacjach, a drudzy zaś słabsi i takie sytacje są dla nich "końcem świata". Życie to jest walka, walka o lepsze jutro, o szczęście, o miłość, o wszystko. Życie jest zagadką i niewiadomą, dziś jest dobrze, a jutro może być źle. Ale w tej naszej walce nigdy nie możemy się poddawać, trzeba znaleźć "sposoby" jak radzić sobie w trudnych sytuacjach :)

  Dziś chciałabym Wam opowiedzieć o moim najpiękniejszym sposobie na odreagowanie, przemyślenie i pomoc w walce o lepsze jutro. Tak ja zdaję sobie sprawę, że ludzi może śmieszyć to co zaraz opiszę, że powiedzą, że nie jest to żaden sposób, że ludzie mają poważne problemy i jeden koncert i kilka piosenek nie rozwiąźe problemu. 

  Tak koncert, dobrze czytacie. Wczoraj po raz czwarty byłam najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. A mianowicie, kolejny raz znalazłam się na koncercie najwspanialszego człowieka na świecie - Kamila Bednarka. I oto właśnie mój sposób na uśmiech, dodam, że najskuteczniejszy. Nie mówię, że dzięki temu, że tam się zjawiłam moje problemy zniknęły. Jednakże te dwie godziny pozwoliły odreagować, oderwać się od rzeczywistości. Jego muzyka przeniosła mnie chociaż na chwilę do bezproblemowego świata. Do miejsca, w którym wszystko wydaje się łatwiejsze. Poczułam się jakbym mogła latać, przenosić góry, jakbym naprawdę mogła wszystko. Teksty piosenk, to jak Kamil mądrze mówi do ludzi sprawia, że człowiek staje się silniejszy. I gdy koncert dobiega końca to przynajmniej każdego dnia można wrócić do pięknych wspomnień i na szczęście jego muzyka może być przy mnie każdego dnia.

  Życie jest ciężkie, dla jednych dobre, dla drugich troszkę gorsze i wielu przypadkach ciężko sobie z nim poradzić. I często cieżko jest znaleźć skuteczne wyjście i właśnie w takich przypadkach trzeba mieć pomoce, które chociaż na chwileczkę pozwolą odreagować, naprawdę, gdyby człowiek cały czas miałby żyć problemami - oszalałby. Starajmy się czerpać z życia jak najwięcej oraz jak najczęściej się uśmiechać, będzie lepiej :)

  "Trzeba z wysiłkiem wspinać się po największych skałach, górach, pokonywać najtrudniejsze przeszkody, żeby osiągnąć cel. I nie chodzi tu o chodzenie po trupach, tylko o to, żeby w środku siebie radzić sobie z najgorszymi momentami." -Kamil Bednarek

   

3 komentarze
 • moris, pauline, oraz Polatina lubią to
 • moris
  moris Często jest tak, że w danej sytuacji słowa danej piosenki potrafią pomóc, a czasem też bardziej zdołować. W zależności jaką piosenkę słuchasz na daną chwilę. Lecz słowa piosenek Bednarka są bardzo pozytywne i dające w życiu wiary, że wszystko jest możliwe...  więcej
  5 czerwca 2016 - 1 lubi to
 • pauline
  pauline Uwielbiam jeździć na koncerty! To genialny sposób na przeniesienie się do równoległej rzeczywistości (tej lepszej) :). Super!
  5 czerwca 2016 - 1 lubi to
 • Polatina
  Polatina Każdy szuka czegoś innego na odreagowanie , ważne jest aby mieć tą odskocznie:)! Dla jednych to koncert dla innych to sport lub podróże:) Najważniejsze, aby mieć pasje:)
  6 czerwca 2016 - 1 lubi to