Widoki warte miliony.

 • Dzień dobry!

  Ostatnie trzy dni spędziłam w Bieszczadach nad Soliną. Spokojna, niemęcząca wycieszka, na której zdecydowanie można było odpocząć. Troszkę moje oczekiwania nie zostały zaspokojone ponieważ za mało się działo, zdecydowanie wolę jak dzieje się znacznie więcej. Niemniej jednak widoki rekompensują wszystko. Było przepięknie! 

  Jeziora i góry łączące się w całość tworzą parę idealną, która pozwala odetchnąć i nacieszyć się chwilą. Spoglądając w niebieską taflę wody możesz oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat, w którym jest znacznie lepiej. Zielone tło wzbijające się coraz wyżej i otaczające jezioro potrafi wyciszyć i uspokoić. Każdemu z nas potrzebna jest odskocznia od spraw codziennych, chwila zatrzymania, taki moment gdzie można przemyśleć to co działo się ostatnio. Tam właśnie jest takie miejsce. Lepsze jutro tkwi w szczegółach, wystarczy zatrzymać się i obejrzeć wokół. 

  Polska zdecydowanie jest piękna, mamy mnóstwo cudownych miejsc, wartych odwiedzenia. Nie miasta i centrum handlowe czyni ją piękną, a właśnie takie cuda natury, które często zapierają dech w piersiach :)

   

  Kto jeszcze nie był nad Soliną to szczerze polecam :)

7 komentarzy