przygotowania na wesele

 • Hejka Kochane;)

  Na początku dziękuję za wparcie:) i serdecznie Was pozdrawiam.Jutro sobota 15,więc wybieramy się na wesele.Dziś cały dzień zajęły mi przygotowania,prasowanie sukienek-muszę mieć dwie na wypadek jakby mi jedną Piotruś ubrudził,prasowanie koszul mężowi,małemu ubranek,farbowanie włosków,malowanie paznokci u stóp i nóg,peeling.Rano depilacja,musze zawieźć psa do mamy,potem make up,fryzurka i o 14.30 zaczyna się msza w kościele.Dziś nawet odwiedziła mnie i Piotrusia Pani młoda,ale mały się ucieszył:) Rozwiązała się też sprawa z pieskiem jak pojadę do dziadka pies zostanie jednak u mojej mamy.Kuba to specyficzny pies,długo chodził z moim tatą na polowania i ma swój charakterek,więc nie każdy chce się nim zająć.Mały śpi,mąż zmywa naczynia,a ja musiałam do Was napisać.Tzrymajcie za mnie kciuki by wszystko jutro było super;) martwią mnie jedynie te upały,ale na sali z pewnością będzie klima.Acha chciałam dziś kupić bieliznę modelującą pod sukienkę,weszłam do Triumpha ale cena mnie zaskoczyła 300zł-masakra!

  dobranoc słoneczka 

3 comments
 • pyciamala and pauline like this
 • pyciamala
  pyciamala Jak zazdroszczę wesela. Też bym sobie poszła się wyszaleć ;) udanej zabawy! :*
  August 15, 2015
 • pauline
  pauline To prawda Triumphy kosztowne, ale, w moim odczuciu, są warte swojej ceny - nie miałam nigdy w życiu tak wygodnej, solidnie wykonanej i upiększającej moją budowę bielizny :) Jestem, przede wszystkim stanikami Triumph zauroczona :)
  August 16, 2015
 • baska1
  baska1 300 zł? powiem tak firma firmą ale nie dałabym... zdaje się, że mam ze dwa staniki tej firmy ale to prezenty, nawet nie wiedziałam ze to tyle kosztuje. Sama sobie kupuję tańsze rzeczy i jakąś żyję :)
  August 16, 2015