11 mam dość tych upałów!

 • Hejka PIĘKNE <3

   

  Nie wiem jak Wy,ale ja mam już dość tych mega upałów,dopiero teraz można czymś oddychać! pies padnięty śpi jak miś,mąż też już zasnął,a ja do Was piszę;) Takie upałay z pewnością nie przeszkadzałyby mi gdybym miała naście lat-bsen ze znajomymi,lenistwo,itd.Ale gdy ma się małe dziecko takie upały potrafią być uciążliwe bardzo! Piotrusia dziś musiałam kilka razy w ciągu dnia myć,bo spocony był strasznie,a prysznic sprawiał mu ulgę.Piotruś od 4 miesiąca życią kąpie się razem z nami pod prysznicem,ale dopiero od niedawna również w wannie.Kocham gdy moczę mu całą głowę,tak słodko zamyka wtedy ustka,by czasem my wody nie naleciało.Zamierzamy z nim zacząć chodzić na naukę pływania-na basenie niedaleko nas takie zajęcią są w każdą niedzielę! ale wracając do dzisiejszego dnia-okropy upał,rano wybrałam się szybko z maluszkiem i psem na spacer,a popołudnie spędziliśmy na działce pod drzewkiem-uwielbiam relaks tam,szkoda,że nie mamy basenu tam,ale w przyszłym roku obowiązkowo! Dziś nawet obiadu mi się nie chciało gotować,więc mąż pojechał po pizze do pizzeri i zjedliśmy ją na działce.Kocham pepperoni:) a potem sorbet mango:) Mniami:) ciesze się że wreszcie jest noc i trochę chłodu.Udało mi się też dziś napisać nowy post na mojego bloga kosmetycznego,a także wysłać paczkę niespodziankę do wiernej fanki:) Nie zabrakło czułości z mężem,zaśpiewania kołysanki synkowi-uwielbia jak mu śpiewam:) tak ładnie przy tym zasypia.Zaraz pewnie będzie się budził na jedzonko.Mam nadzieję,że jutro będzie chłodniej,kocham lato i ciepełko,ale nie takie upały.NIE,NIE,NIE.Dość ich już w swoim życiu mialam mieszkając 7 lat na Cyprze i tam pracując.Marzą mi się kiedyś wakacje tam,by powspomninać;) chcę do takiej wody!
  Buziaki sloneczka <3

3 comments
 • pauline and pyciamala like this
 • cuda
  cuda Oj - od razu mi się chłodniej zrobiło, jak zobaczyłam jak się chłodzisz. Ale bym sobie wskoczyła - nawet w ubraniu ;) JEST MEGA MEGA GORĄCO -nawet o tej godzinie!
  August 6, 2015
 • pyciamala
  pyciamala Dobry pomysł z nauką pływania dla malucha ;) W takie ciepło aż strach na dwór wyjść. Ja zamiast w dzień nad jezioro jeździć, żeby się ochłodzić to wolę się wybrać po 21 :) Mniej ludzi i słońce nie grzeje. Woda cudna! Sama bym chętnie do takiej wskoczyła :)
  August 7, 2015
 • baska1
  baska1 Nauka pływania - genialne - mój chrześniak od małego z wodą obeznany teraz pływa jak rybka :) i figurę ma super - woda to najlepszy rzeźbiarz :) Może jak dziecko małe to się o tym nie myśli, ale jak na naście lat to już zaczyna mieć znaczenie... figura - ...  more
  August 7, 2015