10 bo po burzy zawsze wychodzi słońca

 • Hejka dziewczyny

  Jak tam minęła Wam środa.U nas bardzo miło.Przede wszystkim dziś obudziałam się wyspana,mały nie płakał w nocy i dał mamusi pospać,tylko raz obudził się na karmienie-zuch chłopak! Dziś rano na śniadanie zjadłam kaszkę malinową razem z synkiem-nie sądziałam,że produkty dla dzieci mogą być takie pyszniutkie.Od rana także zapowiadało się upalnie,więc po śniadaniu wzięłam synka i psa na spacer,by uniknąć tego największego upału w południe.Po spaceru powędrowałam na szybkie zakupy i potem pobyliśmy w domu-synek się bawił,potem poszedł spać,a ja zrobiłam obiad-dziś zaserwowałam mężusiowi kurczak zapiekany z boczkiem i pomidorami w piekarniku,do tego ziemniaki również zapiekane w piekarniku.Jako sałatkę podałam ogórki zielone,rzodkiewkę,szczypiorek w jogurcie-mniami-ale była uczta.Z odwiedzinami do Piotrusia przyszłą szwagierka i też trochę pogadałyśmy.Późnym popołudniem wybrałam się z małym na spacer,musiałam też wstąpić na pocztę,by odesłać sukienkę od pewnej Pani Basi <3 która niestety okazała się za mała w biuście:( mój biust po porodzie jest masakryczny! z chęcią oddam połowę! Potem zaliczyliśmy lodziarnę i sorbet porzeczkowy i pożegnałam szwagierkę.wykąpaliśmy się we trójkę,mały uwielbia zanurzać się w wannie pełnej wody:) a na kolację podałam wafle ryżowe z łososiem,koperkiem i odrobiną majonezu.Dokończyłam też pisanie postu na mojego prywatnego bloga,a zaraz idę nałożyć krem i spać! Moim mężczyźni już słodko śpią,a ja jakoś nie lubię chodzić wcześnie spać-zazwyczaj o północy mykam do łóżeczka.Dziękuję kochane,że trzymaliście za mnie kciuki i za wsparcie! Cenię to sobie bardzo.Długo się dziś bawiłam nad zdjęciami na bloga,a to jego z nich-zdjęcie mojego ulubionego perfumu.

  Ściskam Was i lecę czytać co u Was;)

  dobranocki misiaki

  Piotruś w obiektywie mamy:)

4 comments
 • gosiaczek likes this
 • baska1
  baska1 Cieszę się, że Piotruś przespał noc.... zuch chłopak :) *** perfumy magiczne :) *** a jedzonko dla dzieci naprawdę jest pyszne i zdrowe :)
  August 5, 2015
 • cuda
  cuda Ja tam jestem zadowolona z ciągle powiększającego się biustu. Oby po porodzie i karmieniu nie zmalał - jak to zazwyczaj się dzieje... Też nie lubię chodzić wcześnie spać ;) póki co na szczęście nie pracuję na poranną zmianę ;)
  August 6, 2015
 • gosiaczek
  gosiaczek Synuś słodki i zuch chłopak, że tak dobrze śpi. Szczęścliwe dziecko :-) co do biustu, to mój przed ciążą tą ostatnią był marny ale to dlatego, że po ciąży z drugim synkiem schudłam dużo. Teraz biust mam wrażenie, że jest cięższy i większy od brzucha ;-) T...  more
  August 6, 2015
 • lilu
  lilu poproszę tę połowę :)) jakie Piotruś wielkie ocyska ma :D wspaniały dzień! :))
  August 6, 2015