9 miły i niemiły

 • Hejka Kochani,

   

  Dopiero teraz znalazłam torchę czasu by coś napisać.Wtorek okazał się dla mnie dniem fatalnym,mały od rana nie spał,dopiero teraz zasnął-ząbkowanie na calego,w ciągu nawet się trcohę popłakałam z bezsilności:( nie mogę patrzeć jak moje dziecko płacze,a ja nie mogę mu pomóc:( ale należę do tcy osób,które nawet w ciężkich dniach znajdują trochę pozytywnych rzeczy,np dziś u mnie były takie-koktajl z jagód i malin,odwiedziny przyjaciółki,wzmożony ruch na moim blogu i pogłaskanie mnie po głowie przez mężuśka.Mam nadzieję,że Piotruś jutro nie będzie już płaczliwy,proszę trzymajcie za nas kciuki! Nie wiem jak Wy ale ja czasami chciałabym wyjechać gdzieś sama,do malego hoteliku w środku lasu i tam się zaszyć i odpocząć! bardzo mi tego potzreba czasami,takiej samotności! choć bardzo kocham swoich bliskich to potrzebuje chwil wytchnienia.W domu mam jeden wielki bałagan-nie miałam nawet siły by dziś posprzątać,ale jutro mam nadzieję wszystko ogarnę-zaraz idę wziąść zimny prysznic,a potem spać-oby noc była spokojna!

   

  Buziaki kochane-jutro do Was zajrzę-obiecuję

5 comments
 • pauline and pyciamala like this
 • baska1
  baska1 ząbkowanie ... przerabiałam ten temat od strony badawczej... oto co powiedziała jedna z matek: ,,Nie pomaga żel Dentinox, gryzaki ani masaże dziąseł. Ulgi nie przynosi nawet czopek Viburcol ani Paracetamol. Jedynie po Ibuprofenie w czopkach widać niewielk...  more
  August 5, 2015
 • cuda
  cuda Szczęśliwa mama to szczęśliwa rodzina. Nie zapominaj o sobie. Dbaj o bliskich, ale uwzględniaj własne szczęście i spokój. Odpocznij - czasami wystarczy się wyspać, a następny dzień wydaje się piękniejszy. Uczucia mijają!
  August 5, 2015
 • Mojra
  Mojra Mam nadzieję, że noc miałaś spokojną.
  August 5, 2015
 • pyciamala
  pyciamala Trzymam kciuki za malca! Jest silny i da radę :) Czasami niestety nachodzą takie chwile, że chce się pobyć samemu.
  August 5, 2015