ó7-wspaniała niedziela;)

 • Hejka Kochane;)

  Jak ja kocham niedziele-to dla mnie czas lenistwa i relaksu,ale też rodzinnych wycieczek;) Kocham bywać w róznych miejscach i te miejsca zwiedzać,szczególnie miejsca z historią:) Wybraliśmy się dziś do zamku Chudów,30 minut jazdy samochodem od mojego domku;) świetne miejsce,uroczy park:) dziś odbywał się tam jakiś festyn-można było coś zjeść,kupić dziecku balona,przejechać się na koniu:) Zamek jest odnowiony-fajne miejsce.Piotruś nasz synek był zauroczony nowym miejsce,a szczególnie konikami,które widział pierwszy raz w życiu.wybraliśmy się do zamkowego praku-zrobiłam sobie kilka zdjęc,synkowi też.Potem wybraliśmy się na zapiekanki,gdyż zaczęło padać.W polowie drogi do domu zadzwoniła siostra i zaprosiła nas na grilla-zaserwowała pyszną karkówkę z grilla,szaszłyki i całą masę radości:) Siostra ma 3 uroczych synków,każdy z nich głaskał Piotrusia po główce;) potem poskakałam z maluchami siostry na trampolinie.Choć mam już 30+ lat to dalej jest we mnie dziecko-takie szalone i jak mówi mój mąż  nigdy nie wiadomo co mi do głowy strzeli! dzisiejsza niedziela zaczęła się pyszną jajeczniczką ze szczypiorkiem i kiełbaską,potem fajnym wypadem do zamku,grillem u siostry:) wróciliśmy do domu zrelaksowani i wypoczęcia.jutro poniedziałek a i też odwiedzi mnie sąsiadka-uwielbiam pić z nią herbatkę;) teraz zajadamy się z mężem jabłkami o oglądamy film.Zaraz lecę nałożyć sobie maseczkę na twarz i włosy oraz nabalsamować moje ciało,bo przecież dbając o siebie jesteśmy PIEKNIEJSZE:) zajrzę też z pewnością do Was-jestem ciekawa Waszego dnia.
  Cieszę się,że poznałam takie mega babki-jak któraś ze Ślaska proszę dać znać;)

  dobrej nocy kobitki-PAMIĘTAJCIE,ŻE JESTEŚCIE PIĘKNE!

   

5 comments
 • cuda, Yenika, and lilu like this
 • Yenika
  Yenika Pięknie wyglądasz, masz cudne włosy. Ucałuj swojego maluszka od cioci Yeniki :)
  August 3, 2015
 • baska1
  baska1 Podoba mi się zakończenie Twojej wypowiedzi - Pamiętajcie, że jesteście piękne - ihihihi Patrze na Twoje foto i widzę piękną, zadbaną kobietę o cudnych włosach :) Ty nie musisz pamiętać, TY PO PROSTU jesteś PIĘKNA... :):) *** Jestem z Lublina :) ale też s...  more
  August 3, 2015
 • cuda
  cuda Ależ Basiu - piękno kryje się we wnętrzu - w uśmiechu, spokoju, spontaniczności. Każda z NAS jest piękna, jeśli siebie pokocha i zaakceptuje. Tego błysku w oku nie da się namalować. Beatka jest piękna i bije z niej spokój i wewnętrzne zadowolenie.
  August 4, 2015 - 1 likes this
 • beatkaa84
  beatkaa84 każda z nas jest piękna :)
  August 4, 2015 - 2 like this