Z doskoku w niedoczasie

 • Witajcie! Ostatnio mało mnie tutaj, ale niech no tylko rozpoczną się wakacje :)

  Na razie ciągły stres i ciągły niedoczas. 

  I takie zadowolenie z siebie, że w kontakcie z ludźmi zamiast boksować - potrafię czasami odpuścić (mimo, że wiem, że się święcie należy). 

  Obiecałam Wam ostatnio post perfumiarski - o moich odkryciach (Co się odlecze to nie uciecze). 

  Natomiast nie może być mowy o perfumach, bez kilku słów ściszonym głosem o moim wielkim zapachowym rozczarowaniu - Michael Kors Coral, który nie tak dawno dostyałam do przetestowania to zapach tak delikatny, że aż niezauważalny, nieobecny, niezapamiętany. Jeśli jesteście zainteresowane najbardziej lapidarną i oszczędną recenzją mojego życia (wynikającą z rozczarowania) - zapraszam 

  Odkrywam ostatnio na nowo uroki marzeń. Tak, tak był taki moment, że chyba przestałam i skupiłam się tylko na powłóczeniu nogami i strachu przed zmianą. A teraz - nowa energia, nowy wiatr. 

  Zaczęło mi się znowu chcieć. Poszukiwać, zmieniać, ubierać się, tańczyć, śmiać się, zrezygnować trochę z powagi. Wpuściłam więcej luzu. Może to czarują mnie nadchodzące wakacje?

  Kiedy złapię i ścisnę wolną minutę - poczytuję "Śniadanie u Tiffany'ego" (jedną z moich najukochańszych książek) i.... myślę, że świat może mieć jeszcze wiele do zaoferowania :) Mimo deszczu. 

  Dlaczego nie?

  Jak Wam mija poniedziałek? Dobrego tygodnia Dziewczyny. Zarezerwujcie sobie czas na marzenia! 

4 komentarze
 • Polatina
  Polatina I tak trzymaj :):)!! Marzenia zawsze trzeba spełniać:) PS lubie film śniadanie u Tyffany'ego :)!
  20 czerwca 2016 - 1 lubi to
 • moris
  moris Trzymam kciuki za upust twoich wodzy fantazji i marzeń, które mogą Cię zaprowadzić w nowe, interesujące miejsca :)
  20 czerwca 2016
 • klaudixo
  klaudixo Oby dobry humor i chęci walki wcale Cię nie opuszczały! :) A czas na marzenia powinien być zawsze, masz rację :)
  23 czerwca 2016 - 1 lubi to
 • Olimpia
  Olimpia Pauline kochana czy możesz mi odpowiedzieć na pytanie jakim aparatem robisz takie fajne ujęcia? Pamiętam, ze chyba któraś z dziewczyn Cię o to pytała ale nie mogę dokopać się do tego miejsca i ewentualnej odpowiedzi.
  13 lipca 2016