Woda !!! :)

 • Świra ciąg dalszy. Dzisiaj to już w ogóle na bogato, bo nie dość, że hałas, gruz i brak wody to jeszcze odcięty zlew, umywalka oraz WC. Człowiek zaczyna głupieć w takiej sytuacji. Przynajmniej ja. Jak miałam umyć zęby to dłuższy czas się zastanawiałam jak. No bo co zrobić z wodą, którą się zęby płucze po umyciu? Panowie uprzedzili, że jak cokolwiek wyleję do odciętych urządzeń to piętro niżej poleci im to na głowę. Hm. Wymyśliłam miseczkę. Spłukiwanie rąk staje się wyczynem, o czymkolwiek innym nie wspominając. Oczywiście moja mama jest innego zdania i dzwoniąc z życzeniami urodzinowymi (ma dwie wersje, jedna to „jestem mała różyczka, wyskoczyłam z koszyczka…”, a druga to też jakiś wierszyk, w którym na końcu jest „winszuję i winszować nie przestanę aż buziaka nie dostanę”, których zamiennie używa co roku) oznajmiła, że powinnam już trochę sprzątać, bo potem będę miała mniej roboty. Argumenty, że panowie nie skończyli, nie ma wody, ani gdzie wylewać tej z wiaderek, kompletnie jej nie interesowały. Przecież jak może być tak, że siedzę w domu i nic nie robię! W którymś momencie okazało się, że mam kluczyk od jednego ze służbowych samochodów w kieszeni, więc korzystając z przerwy śniadaniowej panów, pojechałam go oddać. A w firmie weszłam do toalety z normalną wodą ze ściany. Fajnie było :)

  Panowie budowlańcy właśnie odkryli mój zegar odmładzający i cieszeniu się nie ma końca. O, patrzcie, zegar mańkut! I rechot :) Niunia, Twój prezent sprzed równo roku, dostarcza nieustannie radości :)

  16.10. Z grubsza wszystko zrobione. Zdążyłam już nawet odgruzować i odkurzyć największe zaspy pyłu. Niedługo, podobno, ma popłynąć woda. 2 dni w zupełności wystarczają, żeby to docenić:) Jeszcze wszystko nie jest do końca na tip top, bo miejsca, w których kuli są tylko zamurowane, nie ma tam płytek, bo wszystko musi najpierw wyschnąć. Nie wiem zresztą co z tymi płytkami, bo niezbyt wiele z nich zostało. No, ale w końcu teraz mam na podorędziu budowlańca to chyba wszystko jakoś pójdzie :)

  Woda, jest woda !!!!! Ruszam do prac myjąco – czyszczących :)

   

1 komentarz
 • Bryzeida lubi to
 • Bryzeida
  Bryzeida :) Wyłączam kompa i idę do domu... Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
  10 stycznia