Różowo mi ...

 • Walcząc co dnia z nurtem spraw pilnych dotrwałam do wiosny a skoro tak to „za chwile” wraz z grubymi rzeczami wędruje na dno szafy pan zimowy leń a ja wracam do biegania. Czekam tylko na niedzielę, na zmianę czasu bo wolę gdy o interesującej mnie porze jest już jasno.


  Znalazłam dwa wiosenne, interesujące zapachy. Chociaż nigdy wcześniej ich nie spotkałam kojarzą mi się ze szkołą średnią, osobami które wtedy znałam, znam nadal (…) Kojarzą mi się też z lekkością i poczuciem, że wszystko o czym marzę jest nadal w moim zasięgu. Taki właśnie jest Clinique Happy który w którego nucie serca jest frezja, konwalia, róża i orchidea i taki jest Lanvin Jeanie gdzie trafiamy na piwonię, frezję i malinę. Kobieta zmienia się ponoć co siedem lat, mam wrażenie, że u mnie właśnie nastaje ten czas bo jeszcze niedawno preferencje zapachowe miałam zdecydowanie inne...


  Kosmetycznie jestem na etapie zachwycania się hydrolatem otrzymywanym w wyniku destylacji kwiatów mojej ukochanej róży damasceńskiej. Stosowany zewnętrznie na skórę:

   

  • działa odświeżająco
  • delikatnie nawilża
  • działa przeciwzapalnie i łagodząco
  • wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe, wyraźnie poprawia elastyczność skóry

   

  Od strony aromaterapeutycznej, zapach różany wykazuje działanie uspokajające a stosowany przed snem łagodzi napięcia, stresy i jest źródłem głębokich, całkiem miłych snów :)Skład prosty, koszt niewielki, przyjemność użytkowania wielka.


  W życiu osobistym za niecałe dwa lata wielkie zmiany ale o tym innym razem… By tym razem było wszystko jak należy trzeba się przygotować :)

   

   

   

4 comments
 • Kamila
  Kamila Nie znam ani Clinique Happy ani Lanvin Jeanie ale skojarzenia z nimi masz piękne, motywujące. Opisałaś perfumy inaczej niż to się przyjęło ale tak, że chciałabym je poczuć. Myślę, że i mnie mogłyby wydać się bliskie.
  March 22, 2017 - 1 likes this
 • Mertinka
  Mertinka Biegasz rano? Ja musiałabym brać dzień wolny, nie nadaję się do ćwiczeń przed pracą, zbyt mnie to wyczerpuje. Podziwiam.
  March 23, 2017
 • Upset
  Upset Mogę polecić hydrolat pomarańczowy gdybyś kiedyś chciała urozmaicenia a lubisz zapach pomarańczy.
  March 23, 2017
 • escada
  escada Clinique Happy pachnie przepięknie,to zapach bardzo niedoceniony. Tego drugiego nie znam.
  April 20, 2017