Z kosmetyczki minimalistki ...

 •  

  Na blogach i kanałach YouTube prezentowane będą niebawem kosmetyczne podsumowania roku. Moim kosmetycznym ulubieńcem jest szaraczek który nie ma szans przebić sie w tych rankingach. Nie stoi za nim żaden kosmetyczny gigant, dynamiczna kampania. Opowiem Wam o olejku myjącym którego bazą jest zimnotłoczony olej słonecznikowy i witamina E...

   

  Produkt świetnie wpisze się w pielęgnację osoby która od kosmetyku oczekuje wysokiej jakości, wydajności, skutecznosci. Dla której ważne jest by nie był nafaszerowany chemią. Która tak jak ja nie musi mieć "marek" i ciążkich od kosmetyków półek by być i czuć sie zadbnaną :)

   

  Swój olejek myjący o zapachu pomarańczy kupuję na BiochemiaUrody. (jest też wariant bezzapachowy) W przeciwieństwie do tradycyjnych środków myjących, zawierających często silne detergenty, olejek działa łagodnie i nie wysusza skóry, jednocześnie bardzo skutecznie zmywa wszelkie zanieczyszczenia skóry - tłuszcz, makijaż oraz nawet grube warstwy wodoodpornych produktów z filtrami UV. Olejkiem można zmywać okolice oczu, nie powoduje szczypania a z tuszami wodoodpornymi radzi sobie w mig. Wbrew pozorom nie pozostawia wrażenia tłustości na skórze ani nie zatyka porów. Zmywa się kompletnie po spłukaniu wodą.

   

12 komentarzy
 • Basiaaa
  Basiaaa Gdyby olejek ten miał reklamę na jaką zasługuje natychmiast stałby się hiciorem YouTuba ale nie ma. Wciska się nam produkty wątpliwej jakości, pięknie opakowane ale na szczęście coraz więcej ludzi zwraca się w stronę tego co może zaoferować natura, rozumi...  więcej
  4 stycznia
 • Magda30
  Magda30 Jest dokładnie tak jak piszesz. Dobrze, ze wzrasta świadomość, że ludziom chce się czytać składy, poszukiwać.
  4 stycznia
 • Eliza
  Eliza Yenika, dziękuję. Ten olejek naprawdę myje i pielęgnuje buzię. Z makijażu oczyszcza dokładnie a moja skóra po raz pierwszy od dawna jest ukojona. Zazwyczaj gdy robiłam demakijaż skóra była podrażniona, teraz nic złego sie nie dzieje.
  25 stycznia
 • Grizzli
  Grizzli Lubię takie posty, nowinki, kosmetyki z prostym, bezpiecznym składem.
  8 marca