Zapobiegliwość nie zawsze jest dobra...

 • Kiedyś całkiem spontanicznie potrafiłam zmienić moim włosom kolor czy też długość. Teraz zastanawiam się nad każdym bardziej radykalnycm krokiem. Od trzech lat przykładam sie do pielęgnacji włosów a farbuję je sporadycznie i to kolorem zbliżonym do mojego naturalnego. Kłaczki odwdzięczają się - dość szybko rosną, są zdrowe i wdzięcznie sie kręcą. Nie uświadczy sie na nich odrostów, pozostałości po nieudanych zabiegach, zniszczonych końcówek... Rudość marzy mi sie od dawna a ponieważ jesień jest najlepszą porą dla tego koloru kupiłam hennę - czystą, ze sprawdzonego źródła, gwarantującą efekt na jakim mi zależy. Tyle że spanikowałam :) Nie boję sie że henna zniszczy mi włosy bo mam z nią już dobre doświadczenia ale co innego nakładać na kłaczki orzechowy brąz który nadaje głebi naturalnemu kolorowi a co innego robić się na rudzielca... Bo co będzie jak metamorfoza wypadnie słabo? Powrót do brązu za pomocą henny? Można choć ja wolałabym by po prostu kolor wypłukał się do zera. Czy to możliwe? Ma ktoś doświadczenia?

   

  Pamiętacie, że uwielbiam jesień? :)

   

  Za długie wieczory, czas na czytanie książek, szeleszczące pod nogami liście, mgliste poranki, zupę dyniową, pierwsze przymrozki, chryzantemy, ciasto śliwkowe, energię gdy innym siadają akumulatory…. 

   

   


   

9 comments
 • Kolyska
  Kolyska Przede wszystkim wydaje mi się, że najmocniejszą zmianę widać na włosach jasnych. Przy jasnych miałabym obawy. Przy brązach byłabym raczej szalenie podekscytowana, ciekawa bo kolor może wyjść naprawdę piękny, jesienny. A Ty przecież lubisz tę porę roku. M...  more
  September 27, 2016
 • Dino
  Dino Czysta henna to najlepsze co można zaserwować włosom. Ja stosuję taką która nie barwi a wnika we włosy, pogrubia je i sprawia ze pięknie lśnią.
  September 28, 2016
 • Simi
  Simi I jak? Odważyłaś się? :)
  October 3, 2016 - 1 likes this
 • Bogna
  Bogna Puk, puk :)
  October 4, 2016