Jej czarne oczy...

 •  

  Moje oczy od dawna krzyczały o odrobinę uwagi ale bagatelizowałam to. Biedne, tak bardzo chciały dostać coś za te wszystkie godziny przed komputerem za lata całe gdy dodawały mi uroku, tak czuły się poszkodowane, że wreszcie się zbuntowały. I tym sposobem poranki zaczełam witać z opuchniętymi podkowami pod oczami które znikały dopiero w drugiej połowie dnia po to by... rano znów się ze mną budzić. Masakra.

   

  Badania wypadły pomyślnie - wykluczyłam choroby nerek i serca ale defekt mimo zabiegów przeróżnych pozostał... Któregoś dnia w Rossmannie całkiem bez przekonania sięgnęłam po żelowe, chłodzące kompresy (płatki) pod oczy.

   

  Pierwszy sukces - oczy nie zareagowały alergią. Drugi... wory z dnia na dzień były coraz mniejsze!!!!

   

  Wiem, że wiele z Was chciałoby wyeliminować, zminimalizować  pojawiajace się w okolicy oczu cienie, opuchliznę, drobne zmarszczki dlatego rekomenduję, reklamuję, polecam Efektima Instytut - HIALU LIFT, hudrożelowe płatki pod oczy. W sprzedaży są dwa rodzaje , moim zdaniem lepsze są te w kolorze złota.

4 comments
 • Magda30
  Magda30 Mogę tylko napisać, że zgadzam się z Twoją opinią na temat tych konkretnych płatków. Razem z mamą stosujemy je systematycznie dla zregenerowania okolic pod oczami od dość dawna. Rozświetlają, nawilżają, zmniejszają to co niepożądane. Aaa, jeszcze dobrze t...  more
  September 14, 2016 - 1 likes this
 • BabaBest
  BabaBest Nabędę drogą kupna przy najbliższej okazji.
  September 14, 2016 - 1 likes this
 • pauline
  pauline Ekstra! Bardzo chętnie wypróbuję!
  September 14, 2016 - 1 likes this
 • Zdesperowana
  Zdesperowana Dziewczyny, te płatki naprawdę działają. Nie muszę już wstawać na długo przed wyjściem z domu by moje oczy zaczęły jakoś wyglądać :) Teraz jeszcze pomyśleć o nawilżeniu całej buzi bo zauważyłam, że to też już zaczyna być u mnie problemem.
  September 22, 2016