Makijaż idealny ?? :)

 •  Cześć dziewczyny ! :)  Za niecale 2 tygodnie , bede miec swoją studniówkę , więc teraz czesciej niż zwykle szukam makijażowych inspiracji :) mam dla Was kilka propozycji może i wy skorzystacie z nich :) Licze rowniez na Wasze małe sugestie i pomoc :) więc sukienkę mam szytą na zamówienie i wygląda ona mniej więcej tak , oczywiście z drobnymi poprawkami :

   

  Zdjęcie butów wstawię jak tylko będę miała chwilkę czasu , oraz odpowiedzie światło do zdjęć ( robię je telefonem i wieczorem nic nie widać ) . Jak już mówiłam , przeszukuję internet oraz różne magazyny modowe ,aby wybrać coś dla siebie :) Mam kilka zdjęć i liczę na Waszą pomoc :) 

     

   

   

   

   

  I jak które wam się najbardziej podobają ?  Musiałam kilka przyciąc , ponieważ nie chciały się dodać :) Mam nadzieje , ze pomozecie mi cos wybrac oraz ze podsunelam pomysl komus :) :*

8 comments
 • tamarawawka
  tamarawawka Będziesz wyglądała zjawiskowo :)
  January 2, 2014
 • Barbi
  Barbi Świat się zmienia .... TOTALNIE!!!! Przed moją studniówką nawet nie pomyślałam o makijażu i innych "czynnościach" upiększających... o tempora! o mores!
  January 3, 2014
 • andzelsa
  andzelsa Każda kobieta chce być atrakcyjna czy ma 18 ; 30 albo 50 lat . Jedyne co się zmienia to pojęcie atrakcyjności . Świat idzie na przód więc stereotypy się zmieniają :)
  January 5, 2014
 • eSeS
  eSeS Ja mam ósmego lutego, ale jestem w kropce na temat makijażu. Co do sukienki: piękna. Sama sie nad taką zastanawiałam. Jakie masz buty, kolor? :)
  January 6, 2014