Fotorelacja 1.

 • Zapraszam do obejrzenia zdjęć cz.1, w opracowaniu jest też cz. 2 ale jeśli będziecie chcieli więcej, powstawiam, choć wiele tematycznie się powtarza. Dziś zapraszam na 1 rzut. 

  1. Wszędzie bojlery. Mieliśmy dostać widok na morze - dostaliśmy na port. Największy Port w Albanii. Ale i tak było ciekawie :) 

  2. Wszystjko zaczęte - nic nie skończone, i te śmietniki. 

  3. Widoki - zachody słońca, po burzy. 

  4 i 5. Spotkanie dwóch mórz - Adriatyk i Jońskie. 

  6. Jadąc ponad 2 tys. metrów nmp... 

  7. Dzika plaża, na której się kąpaliśmy - morze Jońskie. 

  8. Ta sama plaża o zachodzie słońca. 

  9. Jechaliśmy przez te góry, w stronę Grecji... 

  10. Budownictwo, jak w Beracie, 1000 okien. 

    

9 komentarzy
 • Ivet
  Ivet Widzisz, nie pomyślałabym by wybrać się do Albanii ale po Twoim poście nawet chętnie. Budowy i śmieci straszą w wielu krajach ale cudne widoki, fakt ze byłaś w miejscu jednak nie tak popularnym nadają smaczka Twojej wyprawie. Również poproszę o więcej :)
  25 listopada 2016 - 1 lubi to
 • Wini
  Wini A jak oceniasz koszty życia w Albanii, niższe niż u nas, na tym samym poziomie? Kupując spożywkę, jedząc obiad w knajpce, kupując bilety, wypożyczając auto można już pokusić się o jakieś wrażenia. Chyba :)
  28 listopada 2016
 • M83e
  M83e Wini - ceny są porównywalne, np. benzyna. Spożywka w sumie też z tego co kupywaliśmy (było tego mało), alkohole są tanie w miarę - te całe rakije - oryginalne i ... oliwy bardzo dobrej jakości. Jedliśmy obiad w knajpie 2 razy i w sumie też drogo nie było,...  więcej
  19 lutego 2017
 • M83e
  M83e cjana - pojęcia nie mam z tym podatkiem. Nie dopytywałam o to nikogo, nie szukałam wiadomości na ten temat po powrocie, ale czytając Twój komentarz sięgnę do wiedzy na dniach.
  19 lutego 2017