Kosmetycznie.

 • Jutro idę na pazurki, dawno nie byłam a stęskniłam się za moim ulubionym czerwonym Essiakiem na moich paznokciach. Długie pazurki ścinam na krótko, do ślubu odrosną spokojnie ;)  taka mała rzecz a jak mi humor poprawi. 

  Mam ochotę wypróbowac tę maskę z biovaxa najnowszą, szampon oraz serum podobno działają - z bambusem i olejem z awokado. 

  Poza tym zachorowałam na mydła traw agafii czarne białe i kwiatowe i zamierzam po ślubie jak wykończe moje żele i szampony kupić je i wypróbować. Poza tym, wybrałam w końcu pędzle podkład, puder, korektor i 2, no może 4 abym się nie nudziła cienie. Anabelle minerals - nadchodzę! oj czuje że troche mnie to szarpnie za wszystkie te pędzle ale chcę zacząc się malować, nie po to byłam na indywidualnym kursie makijażu prawie rok temu. Pochwale się moimi zdobyczami jak dokonam transakcji. Zależało mi na czymś naturalnym i nie zapychającym - kiedyś kosmetyczka mi nałożyła go na twarz gdy rozmawiałyśmy o makijażu bym zobaczyła jak będę się czuła w mineralku.  

   

  Jeśli chodzi o komputerowe badanie skóry nie robiłam go w końcu (zabrakłoby mi czasu a MM jeszcze w czasie pracy mnie przywiózł i odwiózł ale cały czas pamiętam by kbs zrobić - na pewno dam znać co i jak), ale miałam peeling kawitacyjny i prądy darsonwala oraz maskę kaktusowo - algową. Polecam, cudownie skóra odświeżona - na mnie efekty lepsze niż po mikrodermabrazji która mnie bardzo uczuliła oraz po kwasach które do tej pory miałam na twarzy.  

   

   

5 komentarzy
 • Tomi oraz kalusia107 lubią to
 • oporanku
  oporanku Nie znam tej marki, nigdy nie miałam na twarzy kosmetyków mineralnych no chyba że nie wiem :) Niestety nie patrzyłam czym dokładnie byłam malowana przez makijażystkę. Nie korzystam często z takich usług ale bywało.
  28 kwietnia 2016
 • magda
  magda Maseczka podbija teraz blogi, co trochę natykam się na pochwalne opinie włosomaniaczek. Ja raczej nie sięgnę po biovaxa. Albo coś zmienili w składzie albo moje włosy mają teraz inne potrzeby bo maski tej firmy przestały dawać efekty.
  28 kwietnia 2016
 • Wini
  Wini Magda, mam identyczne odczucia. Niby to samo a tak samo nie działa.
  29 kwietnia 2016
 • Tomi
  Tomi Kosmetyczki twierdzą, że to alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Faktycznie?
  30 kwietnia 2016