Każda zmiana moze okazać się dobrą więc nie należy się bać.

  • Posted by Oktawia
  • September 7, 2021 2:51 PM CEST
  • 0 comments
  • 37 views

Czym różni się CoachWise od tradycyjnego coachingu? To metoda doradztwa, w której stawia się przede wszystkim na pracę zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego IFC (International Coaching Federation). Praca Ilony Bałdygi to nie tylko pomoc w osiągnięciu celu, ale także uświadamianie osób, którym pomaga, jakie wartości są dla nich nadrzędne i które przeszkody muszą pokonać, aby zidentyfikować przestrzeń do zmian.

Piekniejsze.pl: Specjalizujesz się w coachingu biznesu i coachingu kariery. Czy to nie jest trochę uczenie ludzi, jak poprawnie funkcjonować w zespole projektowym lub w machinie korporacji? Dziś, kiedy każdy chce uciec od tych trybików?

Moją specjalizacją są faktycznie business coaching i coaching kariery. I prawdą jest, że pomagam moim klientom, jeśli pracują w zespole i chcą to robić efektywnie, osiągając zawodowy sukces. Dziś nawet freelancer musi brać pod uwagę pracę projektową z kontrahentami, a nie jest łatwo wejść w jej tryby, jeśli już posługujemy się takim pojęciem.

Prowadzę też szkolenia dedykowane właśnie rozwojowi biznesu - zarówno dla freelancerów, jak i młodych, początkujących przedsiębiorców. Pomagam podejmować decyzje na ścieżce rozwoju kariery zawodowej. Każda zmiana jest dobra i nie wolno się jej bać. Ale dobrze, jeśli będzie zaplanowana i przemyślana.

Współtworzyłaś Coaching Project Club, jesteś prawnikiem, aplikantką radcowską, a wcześniej studiowałaś psychologię! Wygląda na to, że faktycznie nie boisz się zmian.

To prawda, ale dzięki temu, z każdego etapu mojego zawodowego życia, czerpię teraz inspirację do pracy i dalszych działań. Obecnie głównie wspieram przedsiębiorców w prowadzeniu ich firm.

Już kończąc studia, zaczęłam pracować w organizacjach pozarządowych, głównie jako wolontariusz. Potem przyszedł czas na praktyki w kancelariach prawnych. Kolejne kilkanaście lat pracowałam w korporacjach jako compliance officer i przeszłam ścieżkę awansu od specjalisty do dyrektora w instytucjach rynku finansowego, zapewniając zgodność działalności z wymogami prawa i wymogami organów nadzoru, takich jak Komisja Nadzoru Finansowego, UOKiK, GIODO. Dopiero po tym czasie zdecydowałam, że będę prawnikiem i jestem teraz w trakcie aplikacji radcowskiej.

Kto może skorzystać z Twojej pomocy?

W Coaching Project Club jestem CoachWise - prowadziłam projekty coachingowe i szkolenia. Również jako asesor w Assessment Center dla absolwentów i studentów Wyższej Szkoły Menadżerskiej, przygotowujących się do roli menadżera.

Na co dzień obsługuję przedsiębiorców w trudnym obszarze, jakim są rynek finansowy i nieruchomości. Moje główne zainteresowania zawodowe i obszar działania to prawo gospodarcze, karne gospodarcze, cywilne i handlowe, a także sprawy osób fizycznych w zakresie prawa rodzinnego i karnego.


Zachęcamy do lektury bloga i odwiedzenia stron Ilony, na których nietuzinkowo, ale z ogromną wiedzą, dzieli się swoim doświadczeniem i wyjaśnia meandry prawa. Naszą uwagę przykuł niezwykły wpis: „Co pies może mieć wspólnego z Twoją działalnością gospodarczą?”. Jesteśmy ciekawe, na co Wy zwrócicie uwagę.

 

prawodlapsychologa.pl
coachingprojectclub.wordpress.com
linkedin.com/in/ilona-baldyga

0 comments