Czy cechy typowej ekstrawertyczki pomagają w biznesie?

  • Posted by Oktawia
  • September 7, 2021 2:05 PM CEST
  • 0 comments
  • 29 views

Agnieszka Andrzejuk jest Entuzjastycznym Trenerem Biznesu. Wykorzystuje swoje doświadczenie i pomaga innym ambitnym kobietom rozwijać ich biznes w sieci. Jeśli chcesz się dowiedzieć, co kryje się pod pojęciem grupy docelowej i jak należy budować własną markę - właśnie trafiłaś pod właściwy adres.

Piekniejsze.pl: Kobieta biznesu - brzmi dumnie, ale skąd bierzesz pewność i przekonanie, że wiesz, jak pomóc innym?

Uczę kobiety tego, czego sama jestem pewna, bo doświadczyłam w swoim życiu zawodowym - na tym bazują, kursy i materiały, które tworzę. Uczę jak przełamywać wewnętrzne blokady i ograniczenia. Nie mówię o czymś, czego nie przetestowałam.

Swoją działalność prowadzę tylko w Internecie, głównie na Facebooku - jest dla mnie pracą i pasją. Nie czuję, że pracuję. Trafiają do mnie ambitne kobiety, z różnych krajów, które wiedzą co chcą osiągnąć w biznesie MLM (z ang. multi-level-marketong, przyp. red.). Jestem ogromnie dumna i wdzięczna, kiedy po miesiącu współpracy ze mną kobiety osiągają spektakularne efekty w swoim biznesie. Widzę ogromny progres w ich życiu zawodowym.

Z Twoich słów wynika, że sama w biznesie doświadczyłaś wiele…

Wiele lat pracowałam na etacie jako księgowa w międzynarodowej korporacji. W dniu swoich imienin dostałam wypowiedzenie i kolejnego dnia miałam już nie przychodzić do pracy. Po pięciu latach poukładanego życia takie decyzje zmieniają Twoje myślenie… Będąc w drogerii, otrzymałam zaproszenie na warsztaty kosmetyczne i tak się zaczęła moja kariera w biznesie MLM. Nie ukrywam przed kobietami, które przychodzą po pomoc, że ja również miałam wiele porażek i najbardziej mnie bolało, kiedy liderzy w firmach uczyli, aby iść do każdej osoby, którą spotkamy na drodze i opowiedzieć o swojej ofercie. Ja chodziłam tak latami i nie miałam żadnych efektów.

Wydaje się jednak, że aby przekuć porażki w sukces, trzeba dokonać dokładnej retrospekcji tego, co było ich przyczyną. Czy to popełnione błędy stały się Twoim źródłem wiedzy?

To prawda, często w korporacjach liderzy nie przekazują Ci wiedzy o biznesie, bo sami jej nie posiadają. Odkąd poznałam pojęcie grupy docelowej i budowania marki wszystko się zmieniło. Dziś uczę kobiety tego, jak pracować z konkretnymi ludźmi, jak budować markę osobistą i jak określić grupę docelową. To fundament biznesu i od tego wszystko się zaczyna. Zawsze powtarzam - jeśli nie masz jeszcze określonej grupy docelowej, to nie wychodź na rynek ze swoją ofertą.

Twoje Imperium Ambitnych Kobiet działa tylko w Internecie. Z jednej strony cyfrowa rzeczywistość generuje wiele możliwości. Z drugiej, wymaga ciągłego bycia w sieci i kontaktów z innymi. Jak dajesz radę?

Założyłam Imperium Ambitnych Kobiet, bo sama jestem osobą ambitną i przedsiębiorczą. Zostałam Entuzjastycznym Trenerem Biznesu Network Marketingu, bo mam w sobie potrzebną energię, charyzmę i entuzjazm. Typowy ekstrawertyk ze mnie! Ale to daje mi siłę do prowadzenia tego biznesu. Po siedmiu latach doświadczeń w marketingu sieciowym, w pięciu różnych projektach, mam o czy opowiadać!

Jeśli tak - szybkie pytanie! Największy sukces zawodowy?

Szybka odpowiedź! Zbudowanie zespołu z osiemdziesięciu kobiet w siedmiu krajach świata w trzydzieści dni od startu w projekcie. W firmie, która wchodziła na polski rynek.

Imperium Ambitnych Kobiet codziennie się rozwija. Na mojej grupie, w ciągu kilku miesięcy, zarejestrowało się około półtora tysiąca kobiet. Dużo się dzieje! Obecnie pracuję nad nową stroną internetową i sklepem internetowym. Jestem w procesie tworzenia nowych produktów do oferty.

Jaki jest mechanizm działania Twojego Imperium?

Tak naprawdę prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Pomagam kobietom rozwijać ich biznesy poprzez autorskie kursy online. Prowadzę, szkolenia, warsztaty, piszę e-booki. To działalność, którą często w pracy projektowej określa się jako 360 stopni.

Pamiętam, że fanpage Imperium Ambitnych Kobiet założyłam w dniu swoich urodzin w 2019 roku. Dorastałam mentalnie do prowadzenia samodzielnej działalności, a w międzyczasie pracowałam w restauracji. Rok później powstała grupa zamknięta na Facebooku. Największy rozwój zaczął się od listopada 2020 roku, a dziś, praktycznie codziennie mam nowych klientów i co mnie najbardziej cieszy - planuję rozszerzyć swoją działalność o Instagram i kanał na YouTube.


Agnieszka jest zdania, że każdego dnia należy iść do przodu, bo taki dzień, już się nie powtórzy. Jeśli chcesz poznać jej przepis na sukces, zapraszamy na strony Imperium Ambitnych Kobiet


Strona internetowa agnieszkaandrzejuk.pl
Fanpage imperiumambitnychkobiet
Grupa na Facebooku Imperium Ambitnych Kobiet

0 comments