Świat nie jest taki, jak twoje myśli

  • Posted by Oktawia
  • July 19, 2021 8:28 AM CEST
  • 0 comments
  • 71 views

Bizneswoman, mentor, youtuber i mama. Autorka szkolenia „Jak Od Zera Budować Brand Na FB”. Misją Karoliny Mazur jest inspirowanie i motywowanie innych. Ma za sobą 12 lat doświadczenia w brytyjskich firmach, jest współautorką wyzwania i książki „Zawartość Cukru w Cukrze” oraz cykli motywujących kursów i szkoleń.

Piekniejsze.pl: Ma Pani na koncie tak wiele zawodowych osiągnięć, że ciężko je wszystkie wymienić. Na czym polega wyzwanie Zawartość Cukru w Cukrze? Przyznaję, że już sama nazwa jest intrygująca.

To wyzwanie, które pomaga określić „ile jest Ciebie w Tobie” - pomaga kobietom uwierzyć, że są wiele warte i powinny być sobą, bez oglądania się na opinie innych. W trakcie każdego wyzwania, bo to nie jest jedyne, przepracowujemy różne blokady, ograniczenia, talenty, ale też postrzeganie siebie. Uczymy się, jak odpuścić przeszłość, aby nas nie ograniczała.

Warto zadać sobie kilka ważnych pytań: „Czy moje środowisko sprawia, że chce mi się czegoś więcej od życia?”, „Czy osoby, którymi się otaczam, idą odważnie przez życie?”, a także „Czy opinia innych mnie buduje?”. Ja kiedyś na te wszystkie pytania odpowiedziałam - nie. Wtedy zaczęłam pracę nad sobą i przeszłam długą drogę do miejsca, w którym dziś jestem.

Jest Pani ekspertem metody Work Smart Not Hard. Na czym ona polega?

Kiedy poznałam Beatrice Bartlay, która stworzyła właśnie metodę „Pracuj mądrze, a nie ciężko”, byłam na etapie wspomnianej odpowiedzi „nie” na wszystkie z powyższych pytań. To ona dostrzegła we mnie diament warty oszlifowania. Dowiedziałam się, że otaczające nas osoby, mają na nas ogromny wpływ, czasem również negatywny i należy umieć dostrzegać i kończyć takie relacje. Nauczyłam się jak skutecznie podejmować nawet te trudne decyzje z pomocą prostych narzędzi i budować stabilną pozycję finansową swoją i swojej rodziny, a wszystko to na podstawie własnych talentów.

Dziś chcę się tą wiedzą dzielić z innymi, jako certyfikowany trener. Uważam, że każdy sukces jest sumą małych wysiłków, które są podejmowane każdego dnia, ale trzeba być zdeterminowanym i cierpliwym w działaniu, aby go osiągnąć.

Mam za sobą już 200 wyszkolonych osób i nadal jestem gotowa na więcej.

 

 

Jest Pani też autorką i prowadzącą talk-show #KaloLoveLive…

Tak, uwielbiam rozmowy z niezwykłymi osobowościami, od których możemy czerpać inspirację. Moimi gośćmi są ludzie biznesu, zajmujący się coachingiem i finansami, ale też artyści. Czerpię z tych rozmów niesamowitą energię i mam nadzieję, że czują ją też moi odbiorcy.

Dziękuję za rozmowę

 


Kim jest Karolina Mazur, kiedy znika z social mediów? Zwolenniczką zdrowego trybu życia.
Jej hobby to jazda na rowerze, świnki morskie - Jony i Cookie oraz przekazywanie uśmiechu innym. Poza tym, że uczy się u Beatrice Bartlay, inspirują ją Simon Sinek, Dale Caregie, Napoleon Hill. Zajrzyjcie na jej kanały w mediach.

Facebook: KaroMazur26
LinkedIn: Karo-Mazur
YouTube: Karo Mazur
Instagram: Karo.Mazur26

 

0 comments