Pierwszy w Polsce SIRT CAMP dla kobiet!

  • Posted by Yenika
  • September 18, 2020 4:30 PM CEST
  • 0 comments
  • 1,406 views

Pierwszy w Polsce SIRT CAMP obóz stworzony jest z myślą o kobietach, dla których dieta sirtuinowa okazała się przełomem i stylem życia. Wyjazd, dzięki któremu osoby, które do tej pory nie słyszały o tym sposobie odżywiania, odkryją nowe możliwości, zyskają doskonałe samopoczucie, zrelaksują się i odpoczną.
Zapewniamy dużą dawkę różnorodnych aktywności m.inn poranną jogę, nordic walking , treningi wzmacniające , na piłkach , fitness.
Wszystko po to, byś poczuła przypływ endorfin i motywację do budowania/rozwijania swojej kondycji fizycznej. Poczujesz się lekko i dobrze we własnym ciele, pozbędziesz napięć, przypomnisz sobie o prawidłowej postawie i oddechu, wzniesiesz na wyżyny swoich możliwości, przesuniesz granicę i udowodnisz, że niemożliwe nie istnieje.
Intensywne warsztaty kulinarne, będą nie tylko wprowadzeniem do świata diety sirt, ale też doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, spostrzeżeń i przepisów na smaczne…obłędnie pyszne dania. Pogotujemy…razem!
Dla Wszystkich kobiet zainteresowanych najnowszymi technikami make-upu , przygotowaliśmy również prawdziwą frajdę…profesjonalną naukę makijażu, zwieńczoną sesją zdjęciową.
Zadbamy także o Waszą urodę! Wszystkim chętnym uczestniczkom wykonamy profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne dedykowane każdemu rodzajowi cery ( tłustej, problematycznej, suchej, odwodnionej, z oznakami starzenia, przebarwieniami, naczynkowej), odkrywając naturalne piękno!
Te 4 energetyczne i inspirujące dni spędzimy w magicznym miejscu, w Zapachu Drewna , w otoczeniu lasów i jezior. Zapach Drewna to miejsce położone w małej, turystycznej wsi Tumiany, gdzie bije serce spokojne i życzliwe, gdzie można poczuć ducha Warmii i Mazur. Do naszej dyspozycji będą komfortowe, ekskluzywne domy i apartamenty, wraz ze strefą rekreacyjną i bezpośrednim dostępem do jeziora
Informujemy, że regulamin Campu oraz Zapachu Drewna spełnia wszelkie procedury bezpieczeństwa w związku z Covid 19.
- zachowanie odpowiednich odległości podczas zajęć i warsztatów
- ograniczona liczba uczestniczek
- przestrzeganie procedur sanitarnych i dezynfekcji na terenie całego ośrodka
- codzienne mierzenie temperatury

Zaplanowaliśmy dla Was:
- konsultacje dietetyczne, by przeprowadzić dla Każdej z Was indywidualny wywiad medyczny, przyjrzeć się ogólnemu stanowi zdrowia, udziałowi wysiłku fizycznego i analizie składu ciała, odkryć nieznane możliwości diety sirt.
- warsztaty kulinarne – odkryjemy moc sirtuin, będziemy omawiać zasady diety, gotować, kosztować, smakować, praktykować, wymieniać doświadczeniami, śmiać się i gadać…dużo gadać.
- aktywności różne…nordic walking, spacery, jogging dla chętnych, tylko lub aż błogi relaks i nicnierobienie, bierny wypoczynek na łonie natury.
- treningi – poprawimy wytrzymałość mięśni, postawę ciała i samopoczucie, nauczymy jak ćwiczyć i jak się rozluźniać, uwolnimy hormony szczęścia i przypływ życiodajnej energii.
- joga dla poprawy nastroju, koordynacji ruchowej, redukcji stresu, wzmocnienia odporności i poczucia odprężenia
- warsztaty nauki makijażu, dla Każdej kobiety zainteresowanej rozwinięciem swoich umiejętności poprawnego, estetycznego …co tu dużo opisywać… pięknego makijażu twarzy.
- sesja fotograficzna, by uwiecznić błogie, wesołe, przyjemne chwile podczas Pierwszego Sirt Campu w Polsce! Może nowe przyjaźnie?
- zabiegi kosmetyczne, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
- profesjonalna kadra
- każdy posiłek, przygotowany będzie w oparciu o zasady diety sirt!!! Co jest absolutnie oczywiste!


KIEDY? 24-27.09.2020
CENNIK:
Zakwaterowanie w 70 m ( 4 osobowym) domu - 1299 zł.

0 comments