Odkryj swoje kolory.

  • Posted by Yenika
  • September 17, 2020 8:30 AM CEST
  • 0 comments
  • 2,652 views

Moim marzeniem było stworzyć miejsce w którym każdy, sam lub z moją pomocą będzie swobodnie projektować przedmioty i ubrania biorąc udział w procesie tworzenia od początku do końca.

W życiu dojrzewa się do wielu rzeczy. Poszukując swojej drogi zawodowej zdałam sobie sprawę, że jestem najszczesliwsza, kiedy mogę dać kawałek siebie innym na tyle, by móc zostać w ich pamięci. Jednak nie dlatego powstał NICIOŁAK <--- klik,klik :)

Dobra lektura

Z szydełkiem znam się od dziecka - babcia nauczyła mnie podstaw i czytania schematow, dzięki temu mogłam sama tworzyć ubranka dla lalek, co z resztą bardzo chętnie czyniłam.

Jako dorosła kobieta przypomniałam sobie o czymś takim jak dzierganie dopiero, kiedy zostałam zmuszona do zabicia czasu w pracy w której absolutnie nic się nie działo. Do torebki zamiast książki zabierałam motek i szydełko i tak się zaczęło ...nadal jednak to nie był moment kluczowy

Niech żyje wolność

Niedługo później zaszłam w ciążę z moją coreczką i zostałam zmuszona do pójścia na L4. Wtedy postanowiłam oficjalnie otworzyć pracownię ku czci mojej pasji, by mieć motywację do osiagniecia równowagi pomiędzy zapatrzeniem w dziecko i czasem dla siebie.

Ogromną satysfakcję daje mi każde zamówienie - zarówno najprostsza czapka, gdzie wystarczy wybrać kolory, jak i większe przedsięwzięcie wymagające zagospodarowania kilku tygodni.

Lubię wyzwania - wymagający klient jest dla mnie motywacją do stawiania poprzeczki wyżej i wyżej.

  

 

0 comments