A gdyby tak w drodze do niezależności finansowej mieć bezpłatne wsparcie w postaci konsultanta online?

 • Posted by Oktawia
 • September 15, 2020 4:13 PM CEST
 • 0 comments
 • 3,335 views

Mam na imię Elżbieta, od ponad 10 lat zajmuję się doradztwem finansowym. Gdy zaczynałam pracę w tej branży moim celem było to, by o finansach mówić prostym językiem. Chyba mi się to udaje :)

...oj, przeczytałam to co napisałam poniżej i widzę, że nie jest krótko - cała ja ;) skrót pod koniec artykułu- można przeskoczyć od razu tam...

Długo zawodowo skupiałam się na tematach związanych z ubezpieczeniami, ale chcąc być doradcą klienta niezbędne było poszerzenie swojej oferty o tematy pokrewne, dlatego też od kilku lat moich Klientów w gąszczu ofert rynkowych wspieram w wyborze m.in. ubezpieczeń na życie ( dlaczego warto porównać ? Ponieważ w podobnej składce można mieć np. wypłacone odszkodowanie w wysokości 2.000 lub 20.000 zł w przypadku poważnego zachorowania, za % uszczerbku 100 lub 1.500 zł ) . A to tylko ułamek tego, co warto porównać.

Jeśli dotychczas nie zdarzało się np.co 3 lata zerkać do posiadanych polis i sprawdzać czy i co warto zmienić to wiedz, że warto. Zmienia się wszystko wokół nas, zmieniają się oferty firm ubezpieczeniowych, niektóre warianty tanieją. A jeśli tanieją, to po co przepłacać ?
Chętnie pomogę przeanalizować zakres polisy, którą masz, mogę podpowiedzieć gdzie uzupełnić luki w zakresie posiadanej ochrony w zależności od Twoich potrzeb - to zazwyczaj proste kroki, byś mogła spać spokojniej.

Ale nie tylko ubezpieczenia.

Współpracując z kilkoma osobami, specjalistami w zakresie szeroko pojętych finansów mam ten komfort, jeśli nie wystarczy moja osobista wiedza i doświadczenie ( tak, tak, ja nie mogę napisać, że znam się na wszystkim i też nie mam potrzeby się znać, ponieważ mam się do kogo zwrócić) wtedy wskażę Tobie odpowiednią osobę, która zajmie się danym tematem profesjonalnie.

Nawiązanie kontaktu ze mną ( jak najbardziej można online lub osobiście - ja mieszkam w Tychach więc w okolicach chętnie się spotykam :) ) będzie dla Ciebie jednoznacznie dostępem do:

 • porównania zakresów posiadanych ubezpieczeń życiowych, emerytalnych, posagowych czy też przygotowania nowych według potrzeb
 • szybkiego, samodzielnego i wygodnego zakupu polis online poprzez poniższe linki, które warto sobie gdzieś zapisać:
 1. https://www.ubezpieczaj-online.pl/ ---> tu znajdziesz gotowe polisy życiowe pakietowe dla Ciebie ( lub sama dobierzesz sobie zakres w intuicyjnym kalkulatorze), dla seniorów, polisy dziecięce/szkolne,polisy wakacyjne, wyjazdowe, domowe oraz samochodowe
 2. https://elzbieta-szojda.benefity.swrn.org.pl/index.html#ubezpieczenia_na_zycie ---> tu również znajdziesz gotowe pakiety ubezpieczeń życiowych /na wzór polis pracowniczych dla siebie, dziecka czy rodzica; dodatkowo abonamenty medyczne ( lekarze specjaliści bez kolejek )
 • uzyskasz pomoc w odzyskaniu odszkodowania w wyniku wypadku komunikacyjnego - z OC sprawcy wypadku - temat ważny, jeśli dotyczy Ciebie lub kogoś, kogo znasz (wypadek nawet 20 lat wstecz ) to warto sprawdzić jak możemy pomóc.Pokrewne tematy to także błędy medyczne, wypadki w rolnictwie czy w pracy.
 • dowiesz się o ciekawych i bezpiecznych formach oszczędzania czy inwestowania. Zarówno krótkoterminowych ( np.16% w skali roku nawet jeśli masz poniżej 10.000 zł do "zagospodarowania" jak i te w perspektywie długoterminowej, np. jako forma posagowa czy zabezpieczenie swojej emerytury ( chyba już nikt nie wierzy w emeryturę z ZUS )
 • przekonam Cię, że możesz mieć swój kawałek Mazur mając zaledwie 300 zł miesięcznie, bez potrzeby brania kredytu;
 • podpowiem z kim się skontaktować by jeszcze jesienią Twoja instalacja fotowoltaiczna szybko i sprawnie zaczęła produkować dla Ciebie prąd;
 • jeśli jesteś "frankowiczem" razem przejdziemy drogę do odfrankowienia lub umorzenia Twojego kredytu
 • uzyskasz dostęp do prawników online poprzez stronę:

http://bit.ly/prawnicy_online_dla_Ciebie

http://bit.ly/prawnicy_online_dla_przedsiebiorcy

Porady często bezpłane a jeśli płatne to cena będzie konkurencyjna a każda przesłana tam sprawa prawna, prawno- księgowa czy prawno-podatkowa znajdzie szybką i rzetelną pomoc online.

 • zakupisz sobie karnet sportowy OK System by móc aktywnie spędzić czas na basenie czy siłowni - bez umowy, na dany miesiąc, wg potrzeb:

https://elzbieta-szojda.benefity.swrn.org.pl/karnet-sportowy.html

 • dla Przedsiębiorców poza ubezpieczeniami także faktoring, leasing, kredyty, optymalizacja kosztów energii, kosztów ubezpieczeń i pomoc prawna online

A teraz szybko odpowiem też pozytywnie na takie pytania, które być może się Tobie nasuwają ;) jak:

 • Czy można mieć dobrą polisę wypadkową czy życiową będąc sportowcem, górnikiem czy mając hobby typu paralotnia? TAK :)
 • Czy można zarabiać na drzewach tlenowych nie sadząc ani jednego drzewa osobiście ? Inwestycja na lata z ponadprzeciętnym zyskiem? TAK :)
 • Czy można rzetelnie i bezpłatnie porównać oferty kredytu, leasingu, pożyczki i mieć pełne wsparcie w załatwieniu formalności? TAK :)
 • Czy można mieć swój apartament i czerpać zyski z tytułu jego posiadania bez osobistego zaangażowania ? TAK :)
 • Czy można wziąć samochód w leasing i docelowo płacić raty malejące lub nie płacić ich w ogóle mimo trwania umowy ? TAK :)
 • Czy jest firma, która rzetelnie pomaga kiedy popadło się w tarapaty finansowe ? TAK :)
 • Czy dostęp do prywatnej opieki lekarskiej jest możliwy ? TAK :) - do spełnienia są tylko 2 warunki - zapytaj jakie, na pewno będziesz zaskoczona, że to takie proste;
 • Czy jest możliwość zarabiania w internecie ? TAK :)
 • Czy można bezpiecznie zgromadzić pieniądze dla swojego dziecka, by miał ułatwiony nieco start w dorosłość? TAK :)
 • Czy będąc rodzicem dziecka z niepełnosprawnością można być spokojnym o jego przyszłość mając na uwadze perspektywę utraty kiedyś swojego życia ? TAK :)

Na jakie okołofinansowe Twoje pytanie chciałabyś, abym także mogła odpowiedzieć TAK i potrafiła wskazać JAK ?

Zachęcam do kontaktu
796-424-152 i elzbieta.szojda@gmail.com

znajdziecie mnie także tutaj: facebook, instagram, LinkedIn:

ps. te profile będą reaktywowane na dniach- obserwuj, czy tak będzie. Wpisy dotychczasowe jak najbardziej są tematami aktualnymi :)

Podsumowując- będzie miło mi Cię poznać jeśli któryś z powyższych tematów dziś lub w przyszłości będzie dla Ciebie ważny :)

--
Elżbieta Szojda

tel. 796-424-152

 

* Polisy na życie, dla dzieci, seniorów, polisy NNW, abonamenty medyczne, OC w życiu prywatnym - zakup online

* Polisy na życie, dla seniorów, dzieci, ubezpieczenie domu, samochodu, turystyczne - zakup online

* Porady prawne online dla Ciebie

* Porady prawne online dla Przedsiębiorcy

* Faktoring online

* Pomoc poszkodowanym w wypadkach również z opcją online

* Kredyty frankowe- pomoc prawna online

0 comments