Face Yoga Metod - odbudowa mięśni która przekłada się na zdrowy, promienny, młodszy wygląd twarzy

  • Posted by Yenika
  • September 14, 2020 8:35 PM CEST
  • 1 comment
  • 1,940 views

Jestem pasjonatką Face Yoga Metod -Jogi Twarzy. Zajmuje się tym holistycznym sposobem odmładzania twarzy od lutego 2019r.

Jestem zafascynowana skutecznością moich oddziaływań i rezultatami, które widzę po każdym zabiegu u klientów. Praca ta przynosi mi ogromną radość i satysfakcję, którą dzielę z zachwyconymi klientkami. Choć wcześniej pracowałam w różnych zawodach, to powróciłam do zabiegów związanych ze zdrowiem. Okazało się, że moje zainteresowania naturalnym uzdrawianiem, wcześniej ukończone studium medyczne i biologia na uniwersytecie łódzkim są pomocne dziś w mojej pracy. Właściwe rozpoznanie rodzaju skóry, napięć mięśniowych czy asymetrii twarzy są kluczowe przy terapii manualnej i zalecanych ćwiczeniach z yogi twarzy. Profesjonalne podejście do klienta zapewnia mu właściwe rozpoznanie i zaordynowanie odpowiednich ćwiczeń.

Na grupowych kursach stacjonarnych i online uczę kobiety w jaki sposób mogą dbać o swoją twarz poprzez specjalnie dobrane zestawy ćwiczeń uruchamiające i budujące konkretne mięśnie twarzy. Odbudowa mięśni przekłada się na zdrowy, promienny młodszy zdrowy wygląd twarzy.

Doskonałym dopełnieniem praktyki yogi twarzy są: masaże transbukalno – powięziowe powodujące rozluźnienie i uwolnienie napięcia mięśni twarzy przywracających piękny owal twarzy. Masaże tkanek głębokich w naturalny sposób liftingują twarz.

Zabiegi te dedykowane są kobietom w każdym wieku. Największe efekty uzyskują klientki ćwicząc regularnie yogę twarzy zgodnie ze wskazówkami i okresowymi masażami.

Pierwsze oznaki zanikania kolagenu obserwowane są już w wieku 25 lat i jest to najlepszy moment na rozpoczęcie tej praktyki, by utrzymać mięśnie twarzy w doskonałej formie do późnej starości.

Uwielbiam moją pracę widząc jej efekty i dzieląc radość z zadowolonymi klientkami.

 

Serdecznie zapraszam

Renata Dorszewska

moja strona https://www.yoganatwarzach.pl

1 comment
  • Agnieeszka likes this
  • Agnieeszka
    Agnieeszka Każda kobieta powinna znać takie techniki. Jestem zdania, że prewencją można osiągnąć lepsze wyniki niż zbyt wczesnym wstrzykiwaniem sobie botoksu
    September 15, 2020