Oczekujesz natychmiastowej poprawy wyglądu swojej skóry? Zobacz, jaki zabieg kosmetyczny Ci to zapewni!

  • Posted by Oktawia
  • November 26, 2018 11:55 AM CET
  • 0 comments
  • 1,023 views

Zauważyłaś, że Twoja skóra w ostatnim czasie stała się poszarzała, zmęczona i zdecydowanie starsza? Masz do czynienia nie tylko ze zmarszczkami mimicznymi, lecz także zasinieniami, obrzękami czy ziemistym kolorytem cery? Być może to wynik niewystarczającej ilości snu, wielogodzinnej pracy przed komputerem, intensywnego trybu życia, nadużywania papierosów i alkoholu bądź po prostu postępującego procesu starzenia skóry. Czy istnieje sposób na błyskawiczną poprawę wyglądu skóry i przywrócenie jej dawnej witalności? Oczywiście! Wraz ze specjalistami z warszawskiej Kliniki Miracki podpowiadamy, jaki zabieg kosmetyczny zapewni Ci taki efekt!

Jak poprawić wygląd twarzy? Mezoterapia igłowa!

Mezoterapia igłowa to jeden z tradycyjnych i popularniejszych zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jest dedykowany osobom, które mają do czynienia z różnymi problemami skórnymi. W każdym z przypadków mezoterapia igłowa twarzy doprowadzi do błyskawicznego odżywienia skóry, nadania jej blasku, a także zlikwidowania najbardziej uporczywych objawów jej przemęczenia. Na zabieg warto zdecydować się w szczególności wtedy, gdy skóra wymaga odżywienia, odmłodzenia, jest nienaturalnie zmęczona i obrzęknięta.

Witaminy na skórę, czyli na czym polega mezoterapia igłowa?

Mezoterapia skóry twarzy to niechirurgiczny i małoinwazyjny zabieg kosmetyczny pozwalający na błyskawiczne przywrócenie skórze zdrowego i witalnego wyglądu. Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkiej dawki odpowiednio dobranych substancji leczniczych, do których należą najczęściej: kompleks witamin A, B i C, kwas hialuronowy, kwasy nukleinowe, aminokwasy, składniki mineralne czy kofeina. Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie wykonują zabieg mezoterapii igłowej twarzy przy pomocy najnowocześniejszego urządzenia - pistoletu Mesogun U 225. Dzięki niemu zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny dla pacjenta, a efekty poprawy wyglądu skóry są długotrwałe.

Efekty zabiegu mezoterapii igłowej

W wyniku przeprowadzonego zabiegu mezoterapii igłowej skóra otrzymuje odpowiednią dawkę substancji odżywczych, które pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne i przyczyniają się do jej odmłodzenia, odżywienia, nawilżenia oraz rewitalizacji. Substancje wykorzystane podczas mezoterapii igłowej poprawiają metabolizm komórek, stymulują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, poprawiają mikrokrążenie i umożliwiają prawidłowe odżywienie oraz ujędrnienie skóry. Bardzo dobra wiadomość jest taka, że efekty przeprowadzonego zabiegu mezoterapii będą widoczne już po przeprowadzeniu pierwszej sesji zabiegowej, jednak specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie zalecają, aby dla uzyskania jak najbardziej spektakularnych efektów wykonać kilka zabiegów w odstępach 7-28 dniowych. Dla utrzymania uzyskanych rezultatów warto powtarzać zabieg raz na miesiąc. Decydując się na regularne wykonywanie zabiegu mezoterapii, możemy zapewnić sobie młody wygląd skóry i skuteczne zabezpieczenie przed szybko postępującym procesem starzenia skóry.

Mezoterapia igłowa - nie tylko poprawa wyglądu skóry

Mezoterapia igłowa to doskonały sposób na szybką i widoczną poprawę wyglądu skóry twarzy, jednak na tym nie kończą się jej zalety i możliwe sposoby zastosowania. Okazuje się, że mezoterapia to także idealna metoda walki z cellulitem, rozstępami czy nadmiernym wypadaniem włosów. Poprzez dobór odpowiednich substancji do ,,koktajlu leczniczego’’ możliwe jest leczenie różnorodnych problemów skórnych.

Więcej informacji na temat zabiegu mezoterapii igłowej znajdziesz na stronie:

https://klinikamiracki.pl/zabieg/mezoterapia-iglowa/

0 comments