Nowości modowe 2018 roku

  • Posted by Oktawia
  • March 9, 2018 8:46 AM CET
  • 0 comments
  • 411 views

Od kilkunastu tygodni wielu sieciówkach pojawiają się nowe kolekcje ubrań. Co tam zobaczymy? Oto przegląd trendów na sezon wiosna - lato 2018.

1. Asymetria

Moda na styl z lat 80 powróciła. Przez projektantów szczególnie lansowana jest moda na asymetrie. Tej modzie poddawane są sukienki damskie oraz bluzki. W przypadku sukienek asymetrii została poddana tylko góra. Podobnie stało się z bluzkami. Tego typu asymetryczne ubrania damskie osłaniają jedynie jedno ramię. Asymetria często występuje solo lub w połączeniu z bufiastymi rękawami czy falbankami. Ciekawym projektem jest sukienka damska osłaniająca jedno, nagie ramie wraz z 3 cienkimi ramiączkami na drugim ramieniu.

2. Torba wiklinowa

To nowość 2018 roku. Duże, pojemne torby damskie wyglądają jak koszyki piknikowe. Świetnie sprawdziły się na majówce. Pleciona torba damska to świetny dodatek na plaże. Szczególnie modna jest naturalna, tkana torba wykonana z rafii, wikliny oraz słomy.

3. Kilka modnych kopertówek

W tym sezonie oprócz modnych plecionych toreb. Na naszą uwagę zasługuje kopertówka. Podczas zakupu kopertówki zwróćmy uwagę na jej kształt. Okrągła kopertówka do najmodniejsza torebka wizytowa tego sezonu. Zasada modnego kształtu tyczy się również innych rodzajów torebek m.in. listonoszek. Należy dodać, że w tym sezonie modne są również nerki.

4. Sukienka na wieczór

W modzie wieczorowej będziemy się inspirować stylem boho. W sklepach pojawią się sukienki wieczorowe z frędzlami oraz piórami w kolorowe bądź czarne. Wiele sukienek będzie przypominała do złudzenia transparentne halki. W niektórych stylizacjach na wiosnę - lato 2018 dominuje tiul. Halka czy tiulowa spódnica to idealne połączenie na romantyczną randkę z ukochanym mężczyzną.

Kilka słów... o bucikach

W modzie dziecięcej również pojawili się zmiany o których warto napisać. Sezon 2018 prezentuje naszym pociechom pastelowe kolory oraz retro styl. Na nowej kolekcji sieciowych marek zauważamy wpływy z lat 60 i 70. Oprócz kolorów mamy także bogate wzornictwo. Dobrze widać to na butach.

W wielu kampaniach modowych zaobserwujemy buty dziecięce w kolorze bieli, czerni czy czerwieni. Dzielnie trzyma się obuwie dziecięce z kwiatowymi wzorami, modnymi w zeszłym sezonie.

0 comments