Fotel do pedicure – cechy, możliwości wykorzystania, właściwości

  • Posted by Oktawia
  • December 2, 2017 1:37 PM CET
  • 0 comments
  • 6,959 views

Niezbędnym elementem wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego jest fotel do pedicure, który posiada tę niekwestionowana zaletę, że może być dowolnie regulowany za pomocą pilota. Jest to szczególnie przydatne zarówno w odniesieniu do osób bardzo wysokich, jak i w przypadku klientów/pacjentów niskiego wzrostu.

Charakterystyczne cechy foteli do pedicure

O fotelach do pedicure można zdecydowanie powiedzieć, że mogą być wykorzystywane także poza gabinetami kosmetycznymi. Świadczy to z jednej strony o niezwykłej różnorodności modeli foteli pedicure, z drugiej natomiast doskonale podkreśla ich funkcjonalność.
Fotele do pedicure są najczęściej tapicerowane, jednak spotyka się także ekskluzywne fotele wykonane ze skóry.

Charakterystyczną cechą fotela do pedicure jest doskonałe wyprofilowanie. Niezależnie od wzrostu siedzącej na nim osoby świetnie dopasowuje się do sylwetki, co czyni go bardzo wygodnym i praktycznym meblem. Poddająca się zabiegowi osoba czuje się niezwykle swobodnie. Fotel pedicure jest wygodny i estetycznie wykonany. Długowieczność fotelowi do pedicure zapewniają użyte do jego produkcji materiały w najlepszym gatunku. To sprawia, że jest nie tylko atrakcyjny, ale także odporny na zabrudzenia.

W jakich punktach można wykorzystać fotel do pedicure?

Hurtownia kosmetyczna dysponuje wieloma rodzajami foteli pedicure i dlatego znajdują one wszechstronne zastosowanie. W ofercie hurtowni są dostępne nie tylko fotele z podstawowym wyposażeniem, ale także specjalistyczne fotele, które posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, których zadaniem jest zapewnienie najwyższej jakości usługi.

Fotel pedicure może być wykorzystywany w gabinetach kosmetycznych oraz w gabinetach podologicznych. Doskonale sprawdzi się poza tym w gabinetach pedicure i manicure oraz w gabinetach odnowy biologicznej SPA. Niezależnie od sposobu wykorzystania – dzięki swoim unikatowym właściwościom – fotel do pedicure z jednej strony zapewnia komfortowe warunki wykonywania zabiegu, z drugiej natomiast pozwala na zrelaksowanie się i odprężenie osobie, która się temu zabiegowi poddaje.

Fotel do pedicure a jego właściwości

Wyprodukowany z wysokogatunkowych materiałów fotel pedicure z jednej strony został wyposażony w możliwość regulacji siedziska, z drugiej natomiast umożliwia wprowadzenie zmian kąta nachylenia oparcia. Ma to niebagatelne znaczenie w przypadku leczenia urazów w gabinetach podologicznych, ponieważ nie tylko ułatwia pracę rehabilitantowi, ale także zapewnia komfortowe samopoczucie pacjentowi. Fotel do pedicure o podwyższonym standardzie posiada ponadto misę z prysznicem z możliwością wykonywania hydromasażu i koloroterapii oraz miseczki do manicure.

Niezależnie od rodzaju i marki foteli do pedicure wyróżniają się one nie tylko starannym wykonaniem, ale także troską o każdy detal, ponieważ producenci tego sprzętu troszczą się zarówno o ich wyposażenie, jak i o najlepsze wykonanie. Ich tapicerka – dostępna w wielu kolorach – jest zrobiona z atestowanych materiałów najwyższej jakości.

0 comments