Olejek Kemon Actyva Bellessere Oil – orientalny eliksir na włosy

  • Posted by Oktawia
  • November 15, 2017 10:21 AM CET
  • 1 comment
  • 7,683 views

Olejek do włosów Kemon Actyva Bellessere Oil ma być produktem ekskluzywnym, zainspirowanym śródziemnomorskim rytuałem pielęgnacji włosów. Tradycyjne, znane w krajach orientu olejowanie włosów dziś obiega cały świat i powinno być włączone do codziennej pielęgnacji – niezależnie od regionu świata, koloru czy kondycji włosów. Dlaczego? Najlepiej to opisać prezentując właściwości i skład olejku Kemon Actyva.

Kemon Actyva Bellessere Oil to produkt, który ma już od pierwszej aplikacji poprawić wygląd włosów i nabłyszczyć pasma, a jednocześnie zabezpieczyć je przed wysuszaniem i niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych (upalne słońce, mróz, silny wiatr, toksyny z powietrza).

Kemon Actyva Bellessere Oil zawdzięcza swoje właściwości mocy naturalnych olejków, które są istotną częścią produktu do włosów.

Olejek arganowy – doskonale nawilża i regeneruje włosy, a przede wszystkim świetnie chroni je przed zniszczeniem oraz spowalnia procesy starzenia. Olejek arganowy słynie z tego, że jest bardzo silną termo-ochroną dla włosów: zabezpiecza je nie tylko przed słońcem, ale również przed niszczącą mocą suszarki i prostownicy.

Olejek lniany – doskonały do przesuszonych włosów, które ciężko nawilżyć. Uelastycznia pasma i nadaje im giętkości sprawiając, że stają się zdyscyplinowane, miękkie i wyjątkowo gładkie. Ma wprost idealny pod względem zdrowia bilans kwasów tłuszczowych (omega-3 do omega-6), dlatego precyzyjnie dba o poprawność procesów zachodzących w komórkach. Dotyczy to również włosów -n dzięki temu komórki włosów nie mają szans zniszczeć przedwcześnie.

Olejek palmowy – jest doskonałą substancją o właściwościach higroskopijnych (wiąże cząsteczki wody i pomaga utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia włosów). Delikatnie nabłyszcza, ułatwia rozczesywanie włosów, zabezpiecza końcówki.

Kemon Actyva Bellessere Oilkiedy po niego sięgać?

Olejek przydaje się zawsze rano, podczas układania i dyscyplinowania pasemek. Można go nakładać na włosy w postaci maski – przed myciem głowy, oraz tuż po myciu, na wilgotne włosy (w formie odzywki bez spłukiwania). Jest on idealny jako delikatna odżywka lub lotion do wygładzania puszących się włosów.

1 comment
  • Narcosie, Cappucino, and damasie like this
  • damasie
    damasie Poza szamponem, odżywką to właśnie olejki są nieodzownym elementem mojej włosowej pielęgnacji
    January 3, 2018