Medycyna estetyczna nie jest droga! Zadbaj o siebie profesjonalnie

 • Posted by Oktawia
 • July 7, 2017 8:43 PM CEST
 • 11 comments
 • 683 views

Zainteresowanie zabiegami medycyny estetycznej jest dzisiaj coraz większe. Dzięki nim można uzyskać naprawdę wyjątkowe rezultaty już podczas jednej wizyty, dlatego też wybierane są one w celu likwidacji różnego rodzaju niedoskonałości skóry. Teraz są one dostępne praktycznie na każdą kieszeń!

Dzisiaj w praktycznie każdym większym mieście działają gabinety medycyny estetycznej, które oferują szeroką gamę zabiegów skoncentrowanych na poprawie wyglądu swoich pacjentów – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Można otrzymać w nich fachową pomoc zarówno wtedy, gdy na skórze pojawiają się oznaki starzenia, jak i w sytuacji, gdy pragnie się zlikwidować różnorakie niedoskonałości, na przykład przebarwienia, blizny, trądzik.

Medycyna estetyczna tańsza od kosmetyków?

Dla wielu jednak zabiegi medycyny estetycznej wydają się niedostępne – kojarzymy je z wysokimi cenami, a w rzeczywistości jednak wcale nie są one tak spore, jak mogłoby się wydawać. Co więcej, w porównaniu z kosmetykami, nawet tymi z najwyższej półki, zapewniają znacznie wyższą skuteczność, co powoduje, że są znacznie lepszym wyborem, biorąc pod uwagę efekty, jakie można z nimi uzyskać.

Przykładowe ceny zabiegów medycyny estetycznej

Koszty zabiegów medycyny estetycznej zależne są przede wszystkim od wykorzystanych substancji oraz od obszaru twarzy. Przykładowo za zabiegi z użyciem popularnego kwasu hialuronowego trzeba będzie zapłacić od około 500 do 1200 złotych – efekt takiego zabiegu widoczny jest nawet ponad 12 miesięcy. Z kolei innowacyjne zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, które rewitalizuje skórę, to wydatek około 1000 złotych. Wypełnienie kurzych łapek czy lwiej zmarszczki to koszt nawet około 300-600 złotych.

Jak widać, ceny naprawdę nie są bardzo wysokie. Oczywiście, niektóre zabiegi wymagają powtórzenia w celu zatrzymania wyników, niemniej jednak i tak nie są one bardzo wysokie. Co więcej, istnieje wiele sposobów na to, aby obniżyć te wydatki.

Szukaj promocji i obniżek!

Przede wszystkim warto śledzić promocje organizowane przez gabinety medycyny estetycznej – dzięki nim można zapłacić nawet o połowę mniej za różnego rodzaju zabiegi na twarz oraz na ciało. Również można znaleźć różnego rodzaju kupony oraz bony, między innymi na stronach zakupów grupowych. Co więcej, często można otrzymać obniżki przy wykupieniu całego pakietu zabiegów, co powoduje, że ceny są wtedy bardzo atrakcyjne i dostępne niemalże dla każdego.

Umów się na zabieg już teraz!

Jedną z najważniejszych zalet medycyny estetycznej jest to, że nie wymaga ona żadnego specjalnego przygotowywania się do zabiegów, a także okresu rekonwalescencji. Zabiegi odbywają się pod okiem lekarza medycyny estetycznej, który dokładnie bada skórę oraz dobiera odpowiednie postępowanie. To pewność, że zabieg jest bezpieczny i pewny, a ryzyko z nim związane jest zminimalizowane.

Co więcej, na większość zabiegów można umówić się od ręki, a nawet skorzystać z nich tego samego dnia, gdy w gabinecie będzie wolne miejsce. To powoduje, że wtedy, gdy liczy się uzyskanie spektakularnego wyglądu jak najszybciej, możliwe jest otrzymanie oczekiwanego wyniku bez czekania. W ten sposób można zapomnieć o zmarszczkach czy wiotkości skóry, poprawić jej wygląd kompleksowo i sprawić, że będzie ona wyglądać zachwycająco pięknie bez wysiłku!

Jeżeli szukasz dobrego gabinetu zajmującego się medycyną estetyczną, zapraszamy do Kielc, gdzie działa Prywatny Gabinet Chorób Skóry „Medico Derm”, w którego ofercie znajduje się pełna gama specjalistycznych zabiegów. Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej gabinetu: https://dermatologkielce.com.pl/medycyna-estetyczna/.

11 comments
 • Antonina
  Antonina Gdy będziesz po opowiedz jak było. Domyślam się że skoro mezoterapia to pewnie w serii (?)
  July 25, 2017
 • Kolyska
  Kolyska Też chętnie poczytam :)
  July 25, 2017
 • Kleofa
  Kleofa Kamilko, mezoterapia to genialna sprawa. Polecam. Bardzo poprawiło mi się nawilżenie twarzy oraz jędrność, koloryt.
  July 29, 2017
 • haniawik
  haniawik Kleofa a czym miałaś robioną? Mam na myśli substancje aktywne.
  July 29, 2017