Bielizna w prezencie dla przyjaciółki

  • Posted by Oktawia
  • December 23, 2015 4:31 PM CET
  • 1 comment
  • 11,877 views

Przyjaciółki to osoby, które znamy bardzo dobrze i zwykle od dłuższego czasu. Dzięki temu znalezienie dla nich odpowiedniego prezentu nie jest najczęściej szczególnym wyzwaniem. Zdarzają się jednak chwile, kiedy przychodzi nam zmierzyć się z brakiem ciekawej koncepcji. Po latach znajomości wszystkie uniwersalne pomysły na prezent zostają wyczerpane. Czasem, zamiast kolejnego „praktycznego” upominku, chciałoby się podarować bliskiej osobie coś, co ma na celu wyłącznie sprawienie jej przyjemności.

W takim przypadku znakomitym wyborem będzie piękna bielizna. Nie ma chyba kobiety, która nie ucieszyłaby się z wygodnego kompletu w ulubionym kolorze, który cieszy oko starannością wykonania i dopasowanym krojem podkreśla kształty.

Kupując bieliznę dla przyjaciółki możemy wykazać się olbrzymią kreatywnością - ilość opcji, które mamy do wyboru jest niemal nieograniczona. Omijajmy jednak bieliznę korygującą i wyszczuplającą - możemy w ten sposób przypadkowo sprawić bliskiej nam osobie przykrość. Na zakup tego rodzaju artykułów decydujmy się wyłącznie, jeśli przyjaciółka wyraźnie o to poprosi. Jeśli przyjaciółka jest raczej tradycjonalistką, przyjemność na pewno sprawi jej klasyczny komplet koronkowej bielizny dobrej jakości. Warto zastanowić się, jaki fason będzie najlepiej współgrał z jej sylwetką. Kobiety z niewielkim biustem zdecydowanie docenią biustonosze typu push- up, które ładnie uniosą piersi i sprawią, że będą wydawały się pełniejsze. Posiadaczki większego biustu na pewno zadowolone będą z bardziej zabudowanych modeli typu bardotka lub tych z pełną, usztywnianą miseczką. Wybierając prezent możemy zdecydować się także na coś bardziej odważnego i seksownego - być może na model, na który, z powodów praktycznych lub z braku śmiałości, przyjaciółka nie zdecydowałaby się, robiąc zakupy sama. Do wyboru mamy mnóstwo gorsetów, mocno wyciętych stringów, czy odważnych pończoch.

Do takiego zestawu warto dorzucić osłonki na brodawki lub opaskę na oczy - gadżety, które z pewnością sprawią, że zarówno przyjaciółka jak i jej partner będą zachwyceni. Taka pomysłowa bielizna będzie także doskonałym prezentem z okazji wieczoru panieńskiego dla przyszłej panny młodej. Dobrym pomysłem będzie też zakup pasa do pończoch. Jest to element bielizny, o którym kobiety często zapominają, a szkoda. Jest bardzo przydatnym oraz niesamowicie seksownym dodatkiem, doskonale współgrającym z wieczorowymi kreacjami. W roli prezentu doskonale sprawdzi się także bielizna do spania. Zmysłowa satynowa koszulka lub uroczy komplet wywołają uśmiech na twarzy każdej kobiety. Wybierając bieliznę dla przyjaciółki warto pomyśleć o tym, co same chciałybyśmy dostać będąc na jej miejscu. Piękna, kobieca bielizna nie tylko sprawi przyjemność, ale pozwoli obdarowanej poczuć się bardziej seksowną i pewną siebie.

fot. e-lady.pl

Autorem tekstu jest sklep E-LADY z bielizną damską

1 comment