OBUDŹ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ MOC

 • Dodał(a) Oktawia
 • 13 sierpnia 2015 10:34:47 CEST
 • 0 komentarzy
 • 10 373 wyświetlenia

 

"Statki w porcie są bezpieczne, lecz stanie w porcie nie jest ich przeznaczeniem” John Shedd.

 

Integracja Oddechem i Obecnością jest procesem rozwoju osobistego, który odbywa się poprzez poszerzenie świadomości. Wykorzystuje praktykę bycia obecnym (Integrująca Obecność), oraz proces samoobserwacji i świadome połączone oddychanie (integracja Oddechem), w celu łagodnego dotarcia do stłumionych emocji i rozpuszczenia bloków. W wyniku tego procesu następuje scalenie naszych trzech funkcji: umysłu, emocji i ciała fizycznego. To prowadzi do wewnętrznej integracji całej naszej Istoty i otwarcia na intuicję, inspirację i kreatywność.

IO jest globalnie uznawana dzięki swoim rezultatom transformującym. Jest metodą unikalną ze względu na prostotę i uniwersalność. Jest idealna do pracy z niechcianymi uczuciami, emocjami i nieświadomymi zachowaniami. Niezwykłe rezultaty osiągnięto w takich obszarachjak: depresja, uzależnienia, lęki, kryzys finansowy, poczucie winy i w wielu innych.

IO jest jedną z najskuteczniejszych narzędzi świadomości, wyposażających nas w praktyczne umiejętności potrzebne na drodze do spełnionego życia i sprostania wyzwaniom, które niesie ze sobą dzisiejszy świat. Jest bezpieczna, łatwa do nauczenia się, nie trzeba w nie wierzyć, ani wyznawać żadnej filozofii, aby mócją praktykować.

Ten dwudniowy, wprowadzający warsztat (Krok 1) prowadzony przez twórcę IO pozwala zrozumieć istotę procesu i doświadczyć jego transformującego działania. Zawiera dwie sesje IO. Kontynuacją tego warsztatu są treningi IO - Krok 2, 3 i 4, regularnie prowadzone przez Colina P. Sissona w Polsce.

Warsztat jest prowadzony w języku angielskim, z tłumaczeniem na język polski przez Magdalenę Janicka.

 

Nauczysz się jak:

 • Korzystać ze swojej wewnętrznej mocy w życiu codziennym i sytuacjach kryzysowych
 • Uwalniać stres i napięcia życiowe
 • Realizować swój najwyższy potencjał
 • Pełniej doświadczać miłości i radości w swoim życiu
 • Świadomie przeżywać piękno i moc Momentu Terażniejszego
 • Skutecznie łączyć się ze swoją intuicją i kreatywnością
 • Iwiele więcej!


"Wolność jest tym co robisz z tym co masz." J.P. Sartre

 

Colin P. Sisson jest charyzmatycznym nauczycielem świadomego życia z Nowej Zelandii, znanym polskiemu czytelnikowi autorem bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia. Jest twórcą Integracji Oddechem, która w ostatnich latach poszerzyła się w Integrującą Obecność - praktykę bycia obecnym. Prowadzi w Polsce warsztaty i treningi od kilkunastu lat.

Colin znany jest z poczucia humoru, wielkiej prostoty i mocy przekazu, oraz ze szczególnej atmosfery jaką wprowadza na swoich zajęciach. Jego doświadczenie, intuicja oraz zdolność do współodczuwania, inspiruje ludzi na całym świecie do bardziej świadomego i twórczego życia. Więcej na www.colinsisson.com


Książki Colina P. Sissona dostępne na rynku polskim (Wyd. Medium): "Tajemnica Dwunastu Kamieni, ", "Wewnętrzne Przebudzenie","Podróż w Głąb Siebie", "Twoje Prawo do Bogactwa" i inne.

 

Obudź Swą Wewnętrzną Moc. Integracja oddechem i obecnością w praktyce - wprowadzenie

 

Data: 19-20 września 2015
Godz: 9:30 -17:30 (z przerwą na lunch)
Miejsce: uI. Klimatyczna 1, Warszawa-Wesoła


Inwestycja:
490 zł dla wpłacających zaliczkę 100 zł do 1.09.2015
590 zł dla wpłacających zaliczkę 100 zł po 1.09.2015


Liczba miejsc ograniczona. O możliwości uczestnictwa gwarantuje wpłata zaliczki


Zapisy i info: Joanna Godecka, kom: 501 715 646,
e-mail: joannagodecka@wp.pl


Zapraszamy serdecznie!

 

0 komentarzy