SZTUKA PRZYJMOWANIA - zapraszamy na warsztaty Colina P.Sissona

 • Posted by ArtNatali
 • August 12, 2014 12:15 PM CEST
 • 2 comments
 • 927 views

Ludziom łatwiej jest dawać niż przyjmować. Bardzo często nie wierzą, że zasługują na to by być kochanymi takimi jakimi są. Więc dają z nadzieją, że dopiero wtedy będą wystarczająco godni, aby otrzymać coś z powrotem.Gdy działamy w poczuciu niezasługiwania, to nieważne jak bardzo się staramy: w pracy, w związkach czy w realizacji swoich marzeń ukryta nieświadoma część w nas blokuje wtedy każdą próbę przyjęcia tego, czego świadomie pragniemy.

Sukces nie przychodzi do tych, którzy najbardziej na niego zasługują, ani też do najbardziej utalentowanych. Sukces każdego rodzaju przychodzi tylko do tych, którzy są otwarci na jego przyjęcie.

Na warsztacie Sztuka Przyjmowania będziesz mógł poznać i połączyć się ze swoimi nieświadomymi blokami, które uniemożliwiają bycie otwartym na przyjmowanie i doświadczanie całej obfitości życia.

Pełne mocy połączenie praktyki Integracji Oddechem i Integrującej Obecności, pokaże Ci jak być obecnym ze swoimi uczuciami niezasługiwania, z przekonaniami i zachowaniami, jak je w sobie integrować i uwalniać, tym samym rozpoczynając twoją transformację ku otwartości na przyjmowanie.

Nauczysz się korzystać ze swojej wewnętrznej mocy i świadomego oddechu, poszerzać świadomość siebie, a poprzez to łączyć się ze swoją prawdziwą naturą, która jest naturalnie otwarta na przyjmowanie. Będziesz mógł zacząć żyć z miejsca prawdziwej wewnętrznej mocy, wolności i obfitości.

Colin P. Sisson jest charyzmatycznym nauczycielem świadomego życia z Nowej Zelandii, znanym polskiemu czytelnikowi autorem bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia. Jest twórcą Integracji Oddechem, która w ostatnich latach poszerzyła się o Integrującą Obecność - praktykę bycia obecnym, łącząca z wewnętrznym źródłem harmonii i wolności. Colin znany jest z poczucia humoru, wielkiej prostoty i mocy przekazu, oraz ze szczególnej atmosfery jaką wprowadza na swoich zajęciach. Jego doświadczenie, intuicja oraz zdolność do współodczuwania inspiruje ludzi na całym świecie do bardziej świadomego i twórczego życia. Więcej na Colinsisson.com


Data: 20-21 września 2014
Godz: 9:30 - 17:30 (z przerwa na lunch)
Miejsce: Warszawa - Wesoła, ulica Klimatyczna 1

 

440 zł dla osób, które wpłacą zaliczkę 100 zł do 21.08.2014,

540 zł dla osób, które wpłacą zaliczkę 100 zł po 21.08.2014

Liczba miejsc ograniczona. Miejsce rezerwuje wpłacona zaliczka.

 

Warsztat tłumaczony jest na język polski przez Magdalenę Janicką.

 

Zapisy i info: Joanna Godecka,

e-mail: joannagodecka@wp.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

 

2 comments
 • Chiara
  Chiara Ogromna szkoda, że nie mieszkam w Warszawie...
  August 12, 2014
 • calineczka
  calineczka Również żałuję. Ciekawie zapowiadający się warsztat
  August 16, 2014