Makijaż permanentny - skusiłam się (opinia i zdjęcia)

 • Posted by Inwazja39
 • April 20, 2014 11:36 PM CEST
 • 22 comments
 • 24,647 views

Nie zostałam obdarowana przez naturę piękną oprawą oczu i niestety nie mam na tyle wprawnej ręki by co dnia wykonywać naprędce perfekcyjny makijaż. Aktywny tryb życia a więc częste wyjazdy służbowe i umiłowanie wszelkiego czynnego wypoczynku sprawiały że częściej wyglądałam nijak a nie interesująco i kobieco.

W czasie babskiego kawiarnianego posiedzenia jedna z dziewczyn podpowiedziała, że dobrym rozwiązaniem mógłby być dla mnie makijaż permanentny. Owszem, zastanawiałam się nad tym ale poddanie się takiemu zabiegowi to trudna decyzja bo makijażu tego nie da się usunąć dwoma muśnięciami wacika.

Od spotkania z koleżankami minął rok a ja co jakiś czas wracałam do tematu szukając w Internecie zdjęć i opinii kobiet które poddały się makijażowi permanentnemu. Moje zaufanie jakoś najbardziej budziła lingeristka z Warszawy. Umówiłam się na spotkanie z którego miałam nadzieję wyjść odmieniona.

Marzył mi się  makijaż permanentny brwi metodą piórkową oraz kreseczki na górnych powiekach. Gdy lingeristka wykonała rysunek wstępny mojego makijażu zyskałam przekonanie, że oddaje się w ręce profesjonalistki. Wydaje mi się że taki wewnętrzny spokój i poczucie, że zajmuje się Tobą właściwa osoba procentuje w trakcie zabiegu. Nie oczekiwałam w nerwowym napięciu na efekt końcowy - znieczulona, spokojna, słuchałam muzyki a czas spędzony na zabiegu upłynął mi błyskawicznie.

Efekty prezentuję:

 Koniec ze stresem związanym z kolejną koślawo namalowaną kreską. Koniec z cotygodniowym umawianiem się na henne z regulacją gdzie każda wizyta w salonie kosmetycznym związana była z wydatkiem minimum 35 zł. Kolor makijażu mam perfekcyjny, kształt brwi nadany więc regulację gdy trzeba robię sobie samodzielnie :) Bez względu na to czy wychodzę z sauny, morderczego treningu spinningowego czy wstaję rano z łóżka wyglądam fajnie i wyraziście.

Myślę, że niebawem pochwalę się Wam również efektami jakie uzyskam decydując się na makijaż permanentny ust. 

 

22 comments
 • Danula
  Danula Przykład na to że nie trzeba robić wulgarnego makijażu by bardzo dobrze wyglądać. Usta zyskały piękny kształt i naturalny odcień.Oczy też są dokładnie takie jak bym chciała :)
  September 28, 2014
 • Zdesperowana
  Zdesperowana Bardzo udane zabiegi.
  September 29, 2014
 • Frugo
  Frugo Właśnie tak, dyskretnie sama chciałabym mieć poprawione usta. Na razie jednak z kasą krucho
  September 30, 2014
 • Kolyska
  Kolyska I wykonująca i osoby poddające się zabiegom mogą być dumne. Piękne, naturalne i godne pozazdroszczenia efekty !!!
  October 4, 2014