Poszukiwany, poszukiwana - czyli jak dać się złapać w procesie rekrutacji!

  • Posted by Iwa
  • September 16, 2012 3:28 PM CEST
  • 0 comments
  • 686 views

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery? Weź udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery, który potrwa od 17 do 21 października.  Trwają zapisy na bezpłatne zajęcia w WSB.
W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy zaprasza na zajęcia warsztatowe.  W programie warsztatów, między innymi: jak obudzić w sobie przedsiębiorcę, jak skutecznie zaplanować swoją karierę a także konsultacje z doradcą zawodowym oraz  inspektorem z Państwowej Inspekcji Pracy, podczas którego będzie można dowiedzieć się na co zwrócić uwagę podejmując pierwsze zatrudnienie. WSB zaprasza również na spotkanie z Dyrektorem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Pawłem Żywieckim, który opowie o możliwościach założenia własnej firmy.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ogólnopolski Tydzień Kariery w WSB, to doskonała okazja aby sprawdzić swoje predyspozycje zawodowe, a także dowiedzieć się jak skutecznie szukać ofert pracy. Proponowane warsztaty pozwolą uczestnikom poznać swój potencjał zawodowy a także wzmocnić swoje umiejętności interpersonalne. Inicjatywa Wyższej Szkoły Bankowej skierowana jest zarówno do zainteresowanych uczniów, studentów, jak i osób dorosłych, w szczególności poszukujących pracy.

Harmonogram warsztatów, godziny zajęć i zakres tematyczny znajdują się na stronie www.wsb.bydgoszcz.pl. Informacji o warsztatach udziela również Biuro Karier WSB.

Biuro Promocji Zawodowej Studentów i Absolwentów
WSB w Bydgoszczy
tel. 52 58 29 118
fax. 52 58 29 115
biuro_karier@wsb.bydgoszcz.pl
praktyki@wsb.bydgoszcz.pl

0 comments