ACNAID - Preparaty do skóry trądzikowej

 • Posted by Iwa
 • February 24, 2012 8:50 AM CET
 • 2 comments
 • 1,416 views


ACNAID - najszybszy w klasie !

Preparaty do skóry trądzikowej

 

To ma być wyjątkowy wieczór. Na imprezie urodzinowej koleżanki pojawi się chłopak, do którego od dawna skrycie wzdychasz. Taka szansa prędko się nie powtórzy. Musisz wyglądać olśniewająco - tym razem na pewno zwróci na Ciebie uwagę. Nowa sukienka od tygodnia wisi w szafie, jeszcze tylko makijaż i ...  Och, nie! Tylko nie dziś! Z tym paskudnym pryszczem na czole na pewno Cię zauważy - nie o taki efekt jednak chodziło ... Chyba jednak zrezygnujesz z imprezy...

STOP!

Trądzik to nie koniec świata, nie musisz z jego powodu rezygnować ze swoich marzeń i planów. Tę dokuczliwą przypadłość można skutecznie zwalczyć!

 

"Pryszcze" to najbardziej widoczny objaw trądziku, który doskwiera młodym ludziom często już od 11 roku życia, jako efekt intensywnych zmian hormonalnych w organizmie. Trądzik nie jest wynikiem braku higieny ani nieodpowiedniej diety (chociaż te mogą go zaostrzyć!), nie można również się nim zarazić. Nie istnieją sposoby, aby zapobiec pojawieniu się "wyprysków", można jednak skutecznie z nimi walczyć i minimalizować ich objawy. Brzydka, odstraszająca czerwona kropka na Twoim nosie nie musi oznaczać końca świata. Nie istnieje sposób, aby - puff !  zniknęła od razu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zastosowanie odpowiednich preparatów dermatologicznych sprawi jednak, że krosta szybko przyschnie, a zaczerwienienie skóry zmaleje, dzięki czemu "pryszcz" przestanie rzucać się w oczy. Nie wytworzą się także nowe.

 

ACNAID "PointGel" (żel punktowy) to pierwsza gotowa formulacja 4% H2O2 Nadtlenku wodoru (najwyższe stężenie na rynku preparatów przeciwtrądzikowych) + 0,5% Kwasu salicylowego. Oznacza to, że ACNAID działa silnie antybakteryjnie i przeciwzapalnie, maksymalnie redukując zmiany trądzikowe o charakterze zapalnym i niezapalnym. Stosowany zapobiegawczo na stany zapalne skóry nie dopuszcza do powstania w tym miejscu wyprysków. ACNAID zawiera również 4% 5-D-Panthenol, który przyspiesza gojenie się ran, zadrapań i pęcherzy, redukuje zaczerwienienie skóry, nawilża ją i pozostawia bardziej elastyczną, wygładzoną.

Pozostałe zalety ACNAID żelu punktowego do cery trądzikowej:

 

         Na ACNAID nie można się uodpornić (działa antymikrobowo na bakterie).

         Nie zawiera konserwantów, jest bezpieczny i wygodny w użyciu, chroni skórę przed infekcjami.

         Beztłuszczowa Formuła OIL-free półprzezroczystego żelu przeznaczona jest dla każdego typu cery.

         Nie odbarwia odzieży ani pościeli.

         Ma przyjemny cytrusowy zapach.

    Nie wykazuje fotowrażliwości  nie ma przeciwskazań do stosowania żelu ACNAID w czasie upałów.


 

W celu osiągnięcia lepszych efektów w zwalczaniu niedoskonałości cery, żel punktowy warto stosować razem z ACNAID LiquidSoap  żelem myjącym do skóry trądzikowej.

 

ACNAID Liquid Soap (żel myjący) zawiera wyciąg z lilii wodnej, przyspieszający gojenie się ran, działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Składniki Piroctone Olamine i Gliceryna zapewniają nawilżenie i minimalizują obecność mikroorganizmów mogących zaostrzyć zapalne wykwity trądzikowe. Żel myjący jest idealnym preparatem do codziennej pielęgnacji oczyszczającej dla cery trądzikowej tłustej i mieszanej. Wystarczy codzienne dwu- lub  trzykrotne mycie twarzy, aby zapewnić skuteczny efekt.

 

 

2 comments
 • LadyDestrukcja
  LadyDestrukcja Nie jestem nastolatką ale miewam problemy z cera i często sięgam po produkty do nich skierowane :)
  February 24, 2012
 • Cecece
  Cecece Znam też żel myjący, fajny produkt. Wart swojej ceny. Lady... śmiało mogę Ci go polecić
  February 26, 2012